-15%

Tērauda krāsns ADURO 7-1, 6,5kW

€1453,00 €1710,00 -15%
AR PVN

Svars, kg:
11
Augstums, mm:
1058
Dziļums, mm
434
Platums, mm
497
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
140
Efektivitātes koef.
0
78
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Danija
Jauda, kW
5

Apraksts

Krāsns ar nelieliem sānu stikliem. Īpašības: · ar dubulto degšanu, pelnu atvilktne, stikla appūšanas sistēma;· dūmvads piestiprināts aizmugurē vai augšpusē;· regulējama jauda: 3-9kW; · apsildāma platība: 30-140 m ³;· kurināmais: malkas;· maksimālais malku garums: līdz 60 cm. 39 cm.
Visas Aduro krāsnis: -silda telpas konvekcijas veidā, siltumu nododot apkārtējā vidē ar cirkulējošu gaisu;- ar stikla appūšanas sistēmu, kas pasargā stiklu no kvēpiem;- dāņu - skandināvu dizains;- atzīmētas ar Nordic Eco-Label zīmi - krāsnis atbilst augstākajām efektivitātes un vides aizsardzības prasībām saistībā ar piesārņojumu. Krāsnīm ir automātiska gaisa nodošanas regulēšana “Aduro-Tronic”, kas ietaupa līdz 40% kurināmā, iegūstot tādu pašu siltuma daudzumu. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.