-15%

Tērauda krāsns ADURO 12 ar malku glabātuvi, 6kW

€1921,00 €2260,00 -15%
AR PVN

Svars, kg:
135
Augstums, mm:
1015
Dziļums, mm
418
Platums, mm
678
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
140
Efektivitātes koef.
0
78
Stikla forma
Stūra
Izcelsmes valsts
Danija
Jauda, kW
6

Apraksts

Aduro 12 sērijas krāsns ar lielu stūra stiklu un malku glabātuvi. Vispiemērotākais uzstādīšanai pie taisnas sienas.  Īpašības: · ar dubulto degšanu, pelnu atvilktne, stikla appūšanas sistēma;· dūmvads piestiprināts aizmugurē vai augšpusē;· regulējama jauda: 3-9kW; · apsildāma platība: 30-140 m ³;· kurināmais: malkas;· maksimālais malku garums: līdz 60 cm. 34 cm.
Visas Aduro krāsnis: -silda telpas konvekcijas veidā, siltumu nododot apkārtējā vidē ar cirkulējošu gaisu;- ar stikla appūšanas sistēmu, kas pasargā stiklu no kvēpiem;- dāņu - skandināvu dizains;- atzīmētas ar Nordic Eco-Label zīmi - krāsnis atbilst augstākajām efektivitātes un vides aizsardzības prasībām saistībā ar piesārņojumu. Krāsnīm ir automātiska gaisa nodošanas regulēšana “Aduro-Tronic”, kas ietaupa līdz 40% kurināmā, iegūstot tādu pašu siltuma daudzumu. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.