-17%

Krāsns NIBE Contura 510G:1

€1855,00 €2235,00 -17%
AR PVN

Svars, kg:
105
Augstums, mm:
1066
Dziļums, mm
440
Platums, mm
495
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
120
150
Efektivitātes koef.
79
Stikla forma
Liekts
Izcelsmes valsts
Švedija
Jauda, kW
7

Apraksts

Contura krāsnis ir drošas un taupīgi kurina kurināmo. Izstrādāta Zviedrijā, kur klimats ir skarbāks, tāpēc izstrādājums darbojas uzticami pat aukstākajās ziemas dienās. Krāsnij ir liels, izliekts stikls, uguns ir labi redzama no visām istabas malām. • Contura krāsnīs ir apvienota drošības un apkures ekonomija. • Tīra stikla sistēma – tiek izmantots apsildīts degšanai paredzēts gaiss, kas nodrošina spožu uguni, skatoties caur durtiņām. • Augšējās krāsns daļa var būt: ar čuguna, ziepjakmens vai tērauda apšuvumu. • Iespējams pieslēgt kanālu kurināšanai no ārpuses. • Krāsnis atbilst īpaši augstām vides aizsardzības prasībām un nelielām emisijas normām, neatkarīgi no apkures jaudas. • Visas krāsnis pārbaudītas un apstiprinātas saskaņā ar Eiropas standartu EN 13240, 1.klase, Vācijas standarta DIN 18 891, Austrijas standarta Art. 15a B-VG un Šveices standarta VFK.
NIBE Heating - neapšaubāms malkas krāsniņu tirgus līderis Zviedrijā. Šī uzņēmuma produkti ir slaveni ar savu kvalitāti un efektīvu kurināšanas tehnoloģiju. 

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.