-15%

Krāsns KRATKI Thor 8 Wiew

€1626,00 €1913,00 -15%
AR PVN

Svars, kg:
140
Augstums, mm:
1285
Dziļums, mm
440
Platums, mm
440
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
80
Skursteņa diametrs, mm
150
Garantija, mēn.
60
Stikla forma
Trīspusējs
Izcelsmes valsts
Polija

Apraksts

Kratki jaunums, moderna stūra krāsns ar ļoti ērtu, garu durvju rokturi un sānu stikliem. Moderns stikls, krāsotas malas un aizcērtošas durvis. Thor 8 krāsns ir izgatavota no tērauda, krāsota melnā krāsā un ar šamota iekšpusi. Malku glabātuve apakšā. Krāsni var pieslēgt no augšas un no apakšas. Gaisa padeve no āra, stikla appūšanas sistēma, sekundārā degšana.

Kratki rūpnīca tika dibināta 1998. gadā Radomā, Polijā, netālu no Varšavas. Kopš tās dibināšanas brīža, rūpnīca ir ražojusi kamīna restes ("Kratki" poļu valodā nozīmē "grils"). Šobrīd produktu klāsts ir daudz plašāks - čuguna un tērauda kamīni, biokamīni, dažādas apdares krāsnis, karstā gaisa novadīšanas režģi.

Visi Kratki produkti ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem (tērauda vai čuguna), tos ir ērti kopt, tiem ir vienkāršs dizains un lieliskas cenas - tie ātri pelnīja pircēju simpātijas.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.