-15%

Krāsns KRATKI Falcon 9

€1382,00 €1626,00 -15%
AR PVN

Svars, kg:
132
Augstums, mm:
1023
Dziļums, mm
440
Platums, mm
540
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
80
Stikla forma
Liekts
Izcelsmes valsts
Polija
Jauda, kW
9

Apraksts

Kratki jaunums, krāsns ar ļoti ērtu, garu durvju rokturi. Moderns stikls, krāsotas malas un aizcērtošas durvis. Falcon 9 krāsns ir izgatavota no tērauda, krāsota melnā krāsā un ar šamota iekšpusi. Malku glabātuve apakšā. Krāsni var pieslēgt no augšas un no apakšas. Gaisa padeve no āra, stikla appūšanas sistēma, sekundārā degšana.

Kratki rūpnīca tika dibināta 1998. gadā Radomā, Polijā, netālu no Varšavas. Kopš tās dibināšanas brīža, rūpnīca ir ražojusi kamīna restes ("Kratki" poļu valodā nozīmē "grils"). Šobrīd produktu klāsts ir daudz plašāks - čuguna un tērauda kamīni, biokamīni, dažādas apdares krāsnis, karstā gaisa novadīšanas režģi.

Visi Kratki produkti ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem (tērauda vai čuguna), tos ir ērti kopt, tiem ir vienkāršs dizains un lieliskas cenas - tie ātri pelnīja pircēju simpātijas.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.