-10%

Krāsns Kratki K5 S/W 7kW

€947,00 €1052,00 -10%
AR PVN

Svars, kg:
127
Augstums, mm:
942
Dziļums, mm
399
Platums, mm
452
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
70
Efektivitātes koef.
76
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Polija
Jauda, kW
7

Apraksts

Krāsns K5 S/W - uz statīva, korpuss krāsots melnā krāsā. Degšanas kamera, korpuss, augšējā daļa un durvis ir izgatavoti no karstumizturīga tērauda. Iebūvētas divas deflektoru sistēmas. Viens deflektors ir no tērauda, otrs - no Acumotte materiāla. Šis materiāls izceļas ar savu izolācijas un siltuma uzkrāšanas efektu - paaugstina siltumu degšanas kamerā un krāj siltumu no dūmiem, ko vēlāk, pēc kurināmā sadedzināšanas, izplata telpā.

Citas īpašības:

· durvju stikls iztur karstumu līdz pat 800°C;
· dūmvads piestiprināms augšpusē vai aizmugurē.
· primārā gaisa plūsma degšanai tiek padota caur apakšējo režģi, sekundārā - caur 100 mm diametra atveri krāsns aizmugurē.
· tīra stikla uzturēšanas sistēma;
· degšanas kamera ir izklāta ar 25 mm biezu Acumotte materiālu, kas degšanas kamerā uztur augstu temperatūru un, sadegot kurināmajam, izplata siltumu telpā;
· malku garums: līdz 25 cm;
· kurināmais - malkas vai brūnogļu briketes;
· regulējama jauda: 5,5 - 9kW.

Kratki rūpnīca tika dibināta 1998. gadā Radomā, Polijā, netālu no Varšavas. Kopš tās dibināšanas brīža, rūpnīca ir ražojusi kamīna restes ("Kratki" poļu valodā nozīmē "grils"). Šobrīd produktu klāsts ir daudz plašāks - čuguna un tērauda kamīni, biokamīni, dažādas apdares krāsnis, karstā gaisa novadīšanas režģi.

Visi Kratki produkti ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem (tērauda vai čuguna), tos ir ērti kopt, tiem ir vienkāršs dizains un lieliskas cenas - tie ātri pelnīja pircēju simpātijas.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.