-25%

Krāsns ABX HELVETIA ar brūnu podiņu apdari, 9kW

€1313,00 €1750,00 -25%
AR PVN

Svars, kg:
180
Augstums, mm:
902
Dziļums, mm
508
Platums, mm
740
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
72
Efektivitātes koef.
81
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Čehu Republika
Jauda, kW
9

Apraksts

Krāsns HELVETIA - ar atveramām durvīm, melnu korpusu, krāsns pamats, sāni un augšpuse ar tumši brūnu podiņu apdari. Durvis ir no čuguna, korpuss - no tērauda.

Citi tehniskie dati:

· dūmvads ir savienots tikai ar krāsns aizmuguri vai augšpusi;
· galvenais kurināmais: malka;
· apkures apjoms: 70-180 m³;
· krāsns jauda: 3,5-9 kW.

ABX, spol. s r.o. tika dibināta 1992. gadā Rumburkā, Čehijā. Pašlaik uzņēmums nodarbina vairāk nekā 300 darbinieku. Pagājušajā gadā, saražoto krāsniņu un kamīnu skaits sastādīja vairāk nekā 30 000. Produkciju piegādā ne tikai Čehijas Republikas pasūtītājiem, bet arī zināmiem pasūtītājiem no Vācijas, Austrijas, Itālijas, Grieķijas, Šveices, Nīderlandes, Slovākijas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Igaunijas. Visa produkcija tiek ražota, vadoties pēc jaunākajiem sasniegumiem šajā nozarē. 

Sekundārais un terciārais gaiss nodrošina pilnīgu kurināmā sadegšanu un sevišķi tīru pelnu izveidošanos, kas minimāli piesārņo apkārtējo vidi. Pateicoties visu darbinieku ilgajai pieredzei un profesionalitātei, tiek panākta augsta ražoto krāsniņu un kamīnu kvalitāte, tāpēc produkcija ar ABX zīmi atbilst Vācijas un Austrijas sertificētas laboratorijas prasībām un standartiem DIN+.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.