Krāsns ABX GRONLAND ar smilšakmens apdari, 8kW

€949,00
AR PVN

Svars, kg:
158
Augstums, mm:
1025
Dziļums, mm
430
Platums, mm
503
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
65
Efektivitātes koef.
83
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Čehu Republika
Jauda, kW
8

Apraksts

Krāsns GRONLAND - melnas krāsas korpuss, augšpusē un sānos - smilšakmens apdare. Apakšā ir malkas glabātuve.

Citi tehniskie dati:

· dūmvads piestiprināms tikai augšpusē;
· degšanas gaiss tiek piegādāts no citas telpas vai āra, tāpēc krāsns der sevišķi hermetizētām ēkām, bet krāsns telpā gaiss vienmēr paliek svaigs;
· galvenais kurināmais: malka;
· apkures apjoms: 60-160 m³
· krāsns jauda: 3-8 kW.

ABX, spol. s r.o. tika dibināta 1992. gadā Rumburkā, Čehijā. Pašlaik uzņēmums nodarbina vairāk nekā 300 darbinieku. Pagājušajā gadā, saražoto krāsniņu un kamīnu skaits sastādīja vairāk nekā 30 000. Produkciju piegādā ne tikai Čehijas Republikas pasūtītājiem, bet arī zināmiem pasūtītājiem no Vācijas, Austrijas, Itālijas, Grieķijas, Šveices, Nīderlandes, Slovākijas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Igaunijas. Visa produkcija tiek ražota, vadoties pēc jaunākajiem sasniegumiem šajā nozarē. 

Sekundārais un terciārais gaiss nodrošina pilnīgu kurināmā sadegšanu un sevišķi tīru pelnu izveidošanos, kas minimāli piesārņo apkārtējo vidi. Pateicoties visu darbinieku ilgajai pieredzei un profesionalitātei, tiek panākta augsta ražoto krāsniņu un kamīnu kvalitāte, tāpēc produkcija ar ABX zīmi atbilst Vācijas un Austrijas sertificētas laboratorijas prasībām un standartiem DIN+.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.