Krāsns Thorma Wikantica, melna krāsa, 8kW

€1910,00
AR PVN

Svars, kg:
95
Augstums, mm:
1021
Dziļums, mm
390
Platums, mm
549
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
80
Efektivitātes koef.
82.3
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Slovākija
Jauda, kW
8

Apraksts

· Dūmvads piestiprināms augšpusē;
· apsilda 98-190 m³ lielas telpas:
· gaiss degšanai tiek pievadīts no ārpuses, krāsns telpā esošais gaiss paliek svaigs;
· regulējama jauda: 4-12kW;
· kurināmais - malka un briketes.

Slovākijas kompānijai Thorma ir senas tradīcijas, un kopš tā laika kompānija ir slavena ar savu apkures produkciju. Thorma piedāvā ļoti lielu krāsniņu un kamīnu izvēli, kuri lieliski iederas mūsdienīgajos un modernajos interjeros. Izvēloties Thorma, var izvēlēties dažādas krāsas, apdares materiālus un stila variantus. Thorma - gan vienkāršas, interjera krāsnis, gan ļoti funkcionālas - ar cepeškrāsnīm, plītīm, siltummaiņiem. Tērauda krāsnis, ar šamota degšanas kameru. Thorma ir ne tikai lieliskas kvalitātes ražojums, bet arī, pateicoties efektīvai izstrādei, atšķiras ar lielisku cenu. Produkcija tiek pastāvīgi pārbaudīta un atbilst augstākajām drošības prasībām. Thorma krāsniņu un kamīnu dizainu raksturo lieliska stila izjūta, tāpēc tie ideāli iederas jūsu mājās.

Visas krāsnis tiek kurinātas ar malku vai briketēm, to jauda svārstās no 5 līdz 10kW, kā arī augsta šo krāsniņu efektivitāte, kas sasniedz pat 84%.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.