Krāsns THORMA Andorra

€1700,00
AR PVN

Svars, kg:
88
Augstums, mm:
1120
Dziļums, mm
445
Platums, mm
510
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
110
Stikla forma
Liekts
Izcelsmes valsts
Slovākija
Jauda, kW
11

Apraksts

Izmēri (A x P x G): 1100 x 510 x 455 mm; Dūmvada diametrs: 150 mm; Svars: 88 kg.

Var izvēlēties ne tikai pelēku, krāsotā tērauda apdares variantu, bet arī tērauda un ziepjakmens apdares variantu.

Slovākijas kompānijai Thorma ir senas tradīcijas, un kopš tā laika kompānija ir slavena ar savu apkures produkciju. Thorma piedāvā ļoti lielu krāsniņu un kamīnu izvēli, kuri lieliski iederas mūsdienīgajos un modernajos interjeros. Izvēloties Thorma, var izvēlēties dažādas krāsas, apdares materiālus un stila variantus. Thorma - gan vienkāršas, interjera krāsnis, gan ļoti funkcionālas - ar cepeškrāsnīm, plītīm, siltummaiņiem. Tērauda krāsnis, ar šamota degšanas kameru. Thorma ir ne tikai lieliskas kvalitātes ražojums, bet arī, pateicoties efektīvai izstrādei, atšķiras ar lielisku cenu. Produkcija tiek pastāvīgi pārbaudīta un atbilst augstākajām drošības prasībām. Thorma krāsniņu un kamīnu dizainu raksturo lieliska stila izjūta, tāpēc tie ideāli iederas jūsu mājās.

Visas krāsnis tiek kurinātas ar malku vai briketēm, to jauda svārstās no 5 līdz 10kW, kā arī augsta šo krāsniņu efektivitāte, kas sasniedz pat 84%.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.