-15%

Kamīns KRATKI MBA 17 kw ar paceļamu stiklu

€2542,00 €2991,00 -15%
AR PVN

Svars, kg:
210
Augstums, mm:
1500
Dziļums, mm
521
Platums, mm
830
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
170
Efektivitātes koef.
80
Izcelsmes valsts
Polija
Jauda, kW
17

Apraksts

Tērauda kamīna kapsula KRATKI MBA ir izgatavota no 4mm bieza Corten tērauda ar paceļamu stiklu. Efektīva stikla pretaizsvīšanas sistēma, augšējā gaisa padeve, sekundārā kurināmā sadedzināšana, vermikulīta deflektors, stikls melnā krāsā, iespēja pievienot gaisa plūsmu no ārpuses, plaša izklājuma virsma ar Thermotte plāksnēm. Labas cenas / kvalitātes attiecība.

Kratki rūpnīca tika dibināta 1998. gadā Radomā, Polijā, netālu no Varšavas. Kopš tās dibināšanas brīža, rūpnīca ir ražojusi krāsnu restes ("Kratki" poļu valodā nozīmē "grils"). Šobrīd produktu klāsts ir daudz plašāks - čuguna un tērauda kamīni, biokamīni, dažādas apdares krāsnis, karstā gaisa novadīšanas režģi.

Visi Kratki produkti ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem (tērauda vai čuguna), tos ir ērti kopt, tiem ir vienkāršs dizains un lieliskas cenas - tie ātri pelnīja pircēju simpātijas.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.