-10%

MIDEA Premier Nordic 2,6/3,2 kW MSZN-09HRFN1 sienas gaisa kondicionieris/siltumsūknis

€1002,00 €1113,00 -10%
AR PVN

Svars, kg:
10
Augstums, mm:
296
Dziļums, mm
148
Platums, mm
898
Efektivitātes koef.
4.8
Elektr. jauda, W
630
Izcelsmes valsts
Kinija

Apraksts

Midea Premier Nordic ir atšķirīgs dizains, kas piemērots dažādiem interjeriem. Šis siltumsūkņa gaisa kondicionieris var darboties ļoti zemā āra gaisa temperatūrā, padarot to par uzticamu siltuma avotu Jūsu mājās. Iekšējā bloka trokšņa līmenis ir tik zems, ka to var uzstādīt pat guļamistabā, un tas neradīs diskomfortu. Ārējais bloks ir aprīkots ar Nordic moduli, kas ir paredzēts atkausēšanas procesa efektivitātes nodrošināšanai. Visi jauninājumi, ko izmanto šo siltumsūkņu - gaisa kondicionieru ražošanā, ļauj mums ieņemt augstu pozīciju vadošo gaisa kondicionieru ražotāju tirgū.

Priekšrocības:

 • Izcils dizains.
 • Efektīva sildīšana pat -25°C āra temperatūrā.
 • Gaidīšanas režīmā patērē tikai 1 W elektroenerģijas!!!
 • NORDIC ārējās daļas aizsargā pret sasalšanu.
 • + 8°C temperatūras atbalsta funkcija.
 • Energoefektivitātes klase A++.
 • "Sekot man" funkcija
 • Pašattīrīšanās.
 • Formaldehīda filtrs.
 • Sudraba jonu filtrs.
 • Aizvara pozīcijas atmiņas funkcija.

Tehniskie parametri:


midea_nordic.JPG

Sezonas darbības koeficients SEER – 7.1 
Sezonas darbības koeficients SCOP – 4,01 

Kopš 2014. gada siltumsūkņu ražotājiem jāziņo par iekārtu sezonālajiem energoefektivitātes koeficientiem - SEER (dzesēšanai) un SCOP (sildīšanai). Ir ieviesti jauni koeficienti, lai iekārtas efektivitāti varētu noteikt precīzāk, jo tie tiek aprēķināti četros temperatūras punktos. Piemēram, iepriekšējais efektivitātes koeficients COP tika aprēķināts pie āra temperatūras + 7°C.  
seer_ir_scop_kreives.jpg

Siltumsūkņa gaisa darbības princips


silumos_siurblio_veikimo_principas.jpg

Siltumsūkņa darbības princips ir līdzīgs ledusskapja darbības principam. Ledusskapī siltums no ledusskapja iekšpuses tiek izvadīts. Siltumsūknis sasildīto āra gaisu pārnes uz apsildāmajām telpām. 
Saules gaismas siltums, pateicoties āra kompresoram, tiek pārvērsts nepieciešamajā telpas siltumā. Siltumsūkņa darbināšanai nepieciešamā elektroenerģijas kilovatstunda tiek pārveidota par 3-5 kilovatstundām siltumenerģijas.
Gaisa veida siltumsūkņi sastāv no ārējā bloka un vienas vai vairākām iekšējām daļām. Ārējais bloks nodod siltumu no ārpuses uz iekšējo bloku, kas siltumu sadala telpā. Šāda veida sildīšanas sistēmu nevar izmantot radiatoriem vai grīdas apsildes sistēmām. 
Jo zemāka ir āra gaisa temperatūra, jo zemāka ir siltumsūkņa efektivitāte. Gaisa siltumsūknis palīdz samazināt apkures izmaksas par aptuveni 30-50 procentiem (neskaitot karstā ūdens izmaksas). Šis apkures sistēmas veids lieliski atbilst citiem siltuma avotiem, piem., elektriskajai apkurei, kamīnam, gāzes katlam. 
Vasaras sezonā gaisa siltumsūkņi tiek izmantoti gaisa dzesēšanai un mitruma samazināšanai. Siltumsūkņa gaisa kondicionēšanas režīms samazina elektroenerģijas patēriņu. Šis siltumsūkņa veids ne tikai silda vai atdzesē iekštelpu gaisu, bet tajā pašā laikā to attīra un atsvaidzina, tādējādi uzlabojot komfortu Jūsu mājās.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.