-5%

KAMEN MAX PLUS 32 kw granulu katls

€3344,00 €3520,00 -5%
AR PVN

Svars, kg:
620
Augstums, mm:
1500
Dziļums, mm
790
Platums, mm
1540
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
320
Efektivitātes koef.
85
Izmantošana
Šildymui
Pārvaldes veids
Elektroniskais
Tvertnes tips
Sabloķēts
Izcelsmes valsts
Polija
Veids
Granulēts
Jauda, kW
32

Apraksts

Īpašības:

· Siltummainim ir 5 gadu garantija.
· Augsts lietderības koeficients (vairāk nekā 84%)
· Neliels izmērs
· Papildu cauruļveida siltummainis
· Vienkārša apkope, pārvaldība un ērta lietošana
· Iespēja novietot katlu pie sienas
· Loksnes no 6 mm tērauda
· Drošs deglis
· El. degvielas tvertnes aizdedze
· Mazs ventilatora darbības troksnis (kluss)
· Liela kurināmā materiāla tvertne
· Degvielas tvertnes savienojumu var izvēlēties kreisajā vai labajā pusē
· Elektroniska vadības pults ST-480 kontrolē 4 cirkulācijas sūkņus (apkures sistēma, grīdas apsilde, katls, karstā ūdens un sajaukšanas vārsts, servo piedziņa), ir iespējams pieslēgt istabas temperatūras regulatoru.
· Īpaši piemērots mazām katlumājām, pateicoties skursteņa savienojumam, pārejot no cietā kurināmā uz granulu katliem

KAMEN MAX PLUS – granulu katls, kam praktiski nav analogu, ar unikālu konstrukciju, vertikāliem dūmu kanāliem, īpašs rāmis un tvertne, kas izveidoti projektēšanas laikā. Optimāli inženiertehniskie risinājumi ļauj katlu novietot pie sienas, tādējādi ietaupot vietu telpā. Katlam ir divas sadegšanas kameras un ūdens režģis, apakšējā daļa ir aprīkota ar automātisku degli granulu kurināmā sildīšanai. Virs degļa uzstādītais cauruļveida siltummainis veido otro sadegšanas kameru, kas ļauj katlu darbināt ar cieto kurināmo (koksne, ogles, granulas, briketes). Siltummainis var būt izgatavots no 6 mm vai 8 mm (pēc izvēles) bieza tērauda (265 GH), un tas ir izolēts ar minerālvati un pārklāts ar tērauda pulvera pārklājumu, radot aizsargājošu tērauda loksni. Siltajā sezonā apkures katlu var lietot tikai ūdens karsēšanai. Katlam ir iespēja novietot kurināmā tvertni kreisajā vai labajā pusē atbilstoši jūsu vajadzībām. Ražošanā izmantotie augstās kvalitātes materiāli un konstrukcijas elementi nodrošina katla ilgmūžību un produktīvu, kvalitatīvu darbību.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.