-5%

KAMEN DUAL KOMFORT 40 kw granulu katls

€3451,00 €3633,00 -5%
AR PVN

Svars, kg:
680
Augstums, mm:
1465
Dziļums, mm
1035
Platums, mm
1280
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
400
Efektivitātes koef.
92
Izmantošana
Šildymui
Pārvaldes veids
Elektroniskais
Tvertnes tips
Sabloķēts
Izcelsmes valsts
Polija
Veids
Granulēts
Jauda, kW
40

Apraksts

Īpašības:

· Siltummainim ir 5 gadu garantija.

· Augsts lietderības koeficients (vairāk nekā 90%)

· Neliels izmērs

· Vienkārša apkope, pārvaldība un ērta lietošana

· Loksnes no 6 mm tērauda

· Drošs deglis

· El. degvielas tvertnes aizdedze

· Mazs ventilatora darbības troksnis (kluss)

· Liela kurināmā materiāla tvertne

· Degvielas tvertnes savienojumu var izvēlēties kreisajā vai labajā pusē

· Elektroniska vadības pults ST-480 kontrolē 4 cirkulācijas sūkņus (apkures sistēma, grīdas apsilde, katls, karstā ūdens un sajaukšanas vārsts, servo piedziņa), ir iespējams pieslēgt istabas temperatūras regulatoru.

Kamen dual komfort - modernas konstrukcijas granulu katls ar augstu efektivitāti. Katls ir aprīkots ar automātisku kurināmā padeves sistēmu. Pateicoties optimālam lokšņu un cauruļu izvietojumam, siltummainis sasniedz augstu efektivitāti (vairāk nekā 90 %). Katla korpusa ražošanā izmantots 265 GH katla tērauds, lokšņu biezums 6 mm. Katlam ir divas degšanas kameras, vienai no tām ir čuguna ārdi, tāpēc var lietot dažāda veida kurināmo (ogles, malkas, granulas, briketes). Siltajā sezonā apkures katlu var lietot tikai ūdens karsēšanai. Projektēšanas laikā pieņemtie modernie risinājumi ļauj vienkāršot apkures katla apkopi - kurināmā papildināšana ik pēc 3-7 dienām un konvekcijas kanālu tīrīšana. Produkta deglis un automātiskā kurināmā padeve izceļas ar īpašu izturību un modernu konstrukciju, jo tie ir ražoti no čuguna, un tas stipri ietekmē katla izturīgumu un uzticamu kalpošanu.

-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu.

Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.