Kondensējošs gāzes katls VIESSMANN Vitodens 222-F (35,0kW) ar integrētu 130 l karstā ūdens tvertni

€4602,00
AR PVN

Svars, kg:
141
Augstums, mm:
1625
Dziļums, mm
595
Platums, mm
595
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
350
Izcelsmes valsts
Vācija
Jauda, kW
35

Apraksts

Uzstādāms kondensējošs gāzes katls ar karstā ūdens uzglabāšanas tvertni no nerūsējošā tērauda, lietojams neatkarīgi no iekštelpas gaisa. Ar Vitotronic 200 kontrolieri.

Uz grīdas uzstādāmām kondensējošam katlam "Vitodens 222-F" nav nepieciešama atsevišķa telpa. Tas ir kompakts un kluss, tāpēc var stāvēt ļoti nelielā telpā.

Augstas efektivitātes sūknis ar regulējamu rotāciju ir īpaši ekonomisks.  

Kondensējošs katls ir ļoti ērts, lai iegūtu karstu ūdeni. Emaljēts 130 litru rezervuārs lieliski nodrošina karsto ūdeni, mazgājoties vannā vai dušā. 

Gāzes patēriņš ir zems, bet sadedzināšanas kontrolieris „Lambda Pro Control“ nodrošina drošu ekspluatāciju. 

· Energoefektivitātes klase A;
· modulējama jauda: 1,9 - 35,0kW;
· karstā ūdens sagatavošanas jauda režīmā: 33,6kW;
· modulārs cilindriskais MatriX deglis ar degšanas vadības sistēmu Lambda Pro Control, kas nodrošina augstu efektivitāti un zemu izmešu daudzumu;
· Inox-Radial siltummainis nodrošina izturību un augstu efektivitāti;
· ļoti efektīvs apkures loka sūknis (energoefektivitātes klase A);
· vienkārši darbināms Vitotronic kontrolieris ar teksta un grafisko displeju. Regulatora servisa moduli var uzstādīt arī citā vietā.

Kondensācijas tehnika izmanto ne tikai siltumu, ko iegūst, dedzinot šķidro kurināmo vai gāzi, bet arī siltumu, ko tradicionālā apkures tehnika neizmanto. Kondensācijas katls gandrīz pilnībā izmanto siltumu no izplūdes gāzēm un pārvērš to par papildus siltumu. Tāpēc Viessmann kondensācijas katlos iebūvēti «Inox» radiālie siltummaiņi no nerūsējošā tērauda, kas izplūdes gāzes, pirms izlaižot tās pa skursteni, atdzesē tā, lai tajās esošais ūdens tvaiks kondensētos un atbrīvotais siltums papildus tiktu atdots apkures sistēmai.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.