-61%

WOLF CGB-K-20 (20,5 kW) karināms gāzes kondensācijas apkures katls ar tūlītēju karstā ūdens sagatavošanu

€2098,00 €5380,00 -61%
AR PVN

Svars, kg:
45
Augstums, mm:
855
Dziļums, mm
393
Platums, mm
440
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
205
Efektivitātes koef.
88
Izcelsmes valsts
Vācija
Jauda, kW
20.5

Apraksts

WOLF ComfortLine gāzes kondensācijas apkures katli ir videi draudzīgi, enerģiju taupoši, vienkāršas konstrukcijas iekārtas ar ļoti ērtu pārvaldību un karstā ūdens piegādes funkciju. Novatoriska apkures tehnoloģija, kas nodrošina maksimālo siltuma enerģijas izmantošanu: izejošo dūmu siltums tiek atgriezts apkures kontūrā, šī enerģija tiek izmantota, tādēļ tiek ietaupīts kurināmais. Tas liecina, ka siltuma 110 % efektivitāte tiek sasniegta ar zemām izmaksām un maziem kaitīgo vielu daudzumiem. Priekšrocības: Katls darbojas ar dabas un sašķidrināto gāzi; Piespiedu dūmu novadīšana; Slēgta degšanas kamera; Ar 3 ātrumu cirkulācijas sūkni; Nerūsējošā tērauda siltā ūdens sagatavošanas siltummainis; Izvelkams siltummainis.

Karināms gāzes kondensācijas apkures katls WOLF CGB-K-20 (20,5 kW) dažādu telpu apkurei zemas temperatūras režīmā un karstā ūdens sagatavošanai

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.