-20%

Thermona THERM DUO 50FT. (A) pārtraukta gāzes apkures katls ar turbo siltumu, tikai mod.

€1461,00 €1826,00 -20%
AR PVN

Svars, kg:
52
Augstums, mm:
900
Dziļums, mm
475
Platums, mm
600
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
450
Efektivitātes koef.
92
Izcelsmes valsts
Čehu Republika
Jauda, kW
45

Apraksts

Īpašības:

· Papildu ērtības, kas nodrošina karsto ūdeni lietošanai mājās;
· zemas ekspluatācijas izmaksas;
· Ekoloģisks produkts;
· Āra temperatūras kontrole (sensors THERM-Q01).

Gāzes katls THERMONA - jaunas konstrukcijas gāzes apkures katli, kuri ir aprīkoti ar populārāko visā pasaulē slaveno Itālijas, Vācijas, Beļģijas, ASV un Anglijas uzņēmumu ierīcēm, kas nodrošina drošumu un augstu efektivitātes koef. Thermona apkures katli paredzēti apkurei un (vai) karstā ūdens sagatavošanai.

Thermona DUO gāzes katls - jauns modelis, kas pilnībā atbilst lietotāja vajadzībām. Augstas jaudas katls neprasa īpašus nosacījumus attiecībā uz katlu telpu vēdināšanu. Thermona THERM Duo ir slēgta degšanas kamera ar gaisa padevi no āras, kas ir liela priekšrocība, jo īpaši, kad katls tiek pieslēgts pie kaskādes. Tāpat kā vecos THERM DUO 50 modeļos paliek iepriekšējo modeļu stiprās puses, ieskaitot plašu katla modulācijas spektru. Izplūdes gāzes un gaiss tiek piegādāts caur divām atsevišķām caurulēm.

Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.