-10%

Helo Cup STJ 6kW elektriskā pirts krāsns ar iemontētu vadības paneli

€257,00 €285,00 -10%
AR PVN

Augstums, mm:
580
Dziļums, mm
280
Platums, mm
410
Montēšanas veids
Novietojams
Izcelsmes valsts
Somija
Veids
Integrētā pārvaldīšana

Apraksts

Preces apraksts

 Helo Cup STJ - parastas konstrukcijas, uzticama un lēta pirts krāsns. Helo CUP ļauj izbaudīt visus tradicionālās pirts priekus. Ar krāsns apakšā iebūvēto vadības paneļa palīdzību iespējams izvēlēties sildīšanas laiku, temperatūru un pat ieprogrammēt krāsns izslēgšanu un vēlamu periodu. Pareizi izvēlētais akmeņu daudzums krāsnī ļaus izbaudīt ātru un efektīvu pirts sagatavošanu, un stabilu tvaiku daudzumu.

Preces apraksts

 Helo Cup STJ - vienkāršas konstrukcijas, uzticama un lēta pirts krāsns. Helo CUP ļauj izbaudīt visus tradicionālās pirts priekus. Ar krāsns apakšā iebūvēto vadības paneļa palīdzību iespējams izvēlēties sildīšanas laiku, temperatūru un pat ieprogrammēt krāsns izslēgšanu un vēlamu periodu. Pareizi izvēlētais akmeņu daudzums krāsnī ļaus izbaudīt ātru un efektīvu pirts sagatavošanu, un stabilu tvaiku daudzumu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.