-10%

HARVIA Figaro 9 elektriskā pirts krāsns

Harvia
€490,00 €545,00 -10%
AR PVN

Svars, kg:
20
Augstums, mm:
940
Dziļums, mm
260
Platums, mm
480
Montēšanas veids
Novietojams
Izcelsmes valsts
Suomija
Veids
Integruotas valdymas

Apraksts

Preces apraksts

Harvia Figaro krāsns - tā ir jauna pieredze saunā. Šajā krāsnī ir tradicionālie materiāli - tērauds un akmens apvienojas ar jaunā un modernā veidā. Akmeņu daudzums šajā krāsnī var sasniegt līdz 90 kg, un tas garantē mitru, ļoti patīkamu garu pirtī. Akmens ir ievietos no apakšas līdz pat augšai, uz tiem var viegli uzliet ūdeni - tvaiki tiek sadalīti vienmērīgi kā uz apakšējo daļu tā arī augšējo daļu saunā. Varat izvēlēties spīdīgi melnu vai baltu sānu apdari.

Ar iebūvētu vadības pulti. Novietojama uz grīdas. Garantijas termiņš: 2 gadi.

Preces apraksts

Harvia Figaro krāsns - tā ir jauna pieredze saunā. Šajā krāsnī ir tradicionālie materiāli - tērauds un akmens apvienojas jaunā un modernā veidā. Akmeņu daudzums šajā krāsnī var sasniegt līdz 90 kg, un tas garantē mitru, ļoti patīkamu garu pirtī. Akmens ir ievietos no apakšas līdz pat augšai, uz tiem var viegli uzliet ūdeni - tvaiki tiek sadalīti vienmērīgi kā uz apakšējo daļu tā arī augšējo daļu saunā. Varat izvēlēties spīdīgi melnu vai baltu sānu apdari.

Ar iebūvētu vadības pulti. Novietojama uz grīdas. Garantijas termiņš: 2 gadi.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.