-15%

Kamīna kurtuve Kratki Amelia Tunel 25 kW

€1336,00 €1572,00 -15%
AR PVN

Svars, kg:
183
Augstums, mm:
902
Dziļums, mm
487
Platums, mm
750
Ražots no
Čuguna
Apsildāmā platība, m2
210
Efektivitātes koef.
75
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Polija
Jauda, kW
25

Apraksts

Uzticams čuguna kamīns lielāku telpu apsildīšanai - līdz 210 m2. Iebūvēts dūmvada vārsts un primārā degšanas gaisa regulēšana ar stikla appūšanu. Noņemams durvju rokturis. Malku garums: 50 cm. Šī kamīna versijas pieejamas ar prizmatisku vai izliektu stiklu, stiklu ar tonētām malām vai dubulta stikla durvīm, papildus stūra stiklu ar paceļamām durvīm. Stikls - karstumizturīga stikla keramika līdz 800 C'. 5 gadu garantija

Kratki rūpnīca tika dibināta 1998. gadā Radomā, Polijā, netālu no Varšavas. Kopš tās dibināšanas brīža, rūpnīca ir ražojusi krāsnu restes ("Kratki" poļu valodā nozīmē "grils"). Šobrīd produktu klāsts ir daudz plašāks - čuguna un tērauda kamīni, biokamīni, dažādas apdares krāsnis, karstā gaisa novadīšanas režģi.

Visi Kratki produkti ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem (tērauda vai čuguna), tos ir ērti kopt, tiem ir vienkāršs dizains un lieliskas cenas - tie ātri pelnīja pircēju simpātijas.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

9 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.