-20%

INVICTA Preston

€1728,00 €2160,00 -20%
AR PVN

Svars, kg:
179
Augstums, mm:
639
Dziļums, mm
468
Platums, mm
910
Ražots no
Čuguna
Apsildāmā platība, m2
140
Efektivitātes koef.
0.75
Izcelsmes valsts
Francija
Jauda, kW
14

Apraksts

Invicta Preston - antracīta krāsas čuguna krāsns ar atveramām stikla durvīm. Krāsns ir paredzēta novietošanai uz ugunsdroša pamata. Klāt pie šīs krāsns ir iespēja iegādāties soliņu, kas ne tikai radīs citādāku krāsns dizainu, bet arī būs ērts malku sakraušanai. Invicta Preston ir ar stikla appūšanu, kas neļauj kvēpiem nosēsties uz krāsns stikla, un jūs ilgi varēsiet baudīt dzīvas, dabīgas krāsas liesmu un daudz retāk vajadzēs tīrīt krāsns stiklu. Iebūvēts deflektors ļaus daudz ilgāk baudīt krāsns siltumu. Izmēri (A x P x G): 636 x 910 x 468 mm; Dūmvada diametrs: 180 mm; Svars: 179 kg

Franču čuguna krāsnis Invicta ir ne tikai kvalitatīvas, ar lielisku efektivitāti, bet arī īpaši stilīgas, lielisks dizaineru darba paraugs. Invicta ražo krāsnis kopš 1942. gada, tās ir populāras ne tikai Eiropā, bet arī citos kontinentos. Krāsniņu jauda svārstās no 10 līdz 18 kW, daudzām no viņiem ir sevišķi plašs stikls, lai nodrošinātu lielisku uguns pārredzamību. Stikls ir izturīgs pret karstumu līdz + 780'C. Krāsnis parasti var pasūtīt gan ar standarta krāsota tērauda apdari, gan ar dažādu krāsu keramikas apdari. Invicta krāsnis atbilst Eiropas kvalitātes standartu prasībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.