INVICTA Pow-Wow

€2664,00
AR PVN

Svars, kg:
194
Augstums, mm:
1895
Dziļums, mm
720
Platums, mm
817
Ražots no
Čuguna
Apsildāmā platība, m2
140
Efektivitātes koef.
0.76
Izcelsmes valsts
Francija
Jauda, kW
14

Apraksts

Invicta Pow-wow - moderna čuguna krāsns ar atveramām stikla durvīm. Jūs varat baudīt uguni arī pie atvērtām durvīm. Krāsns ir sevišķi efektīva, jo tā ir ar dubulto degšanu. Invicta Argos ir ar stikla appūšanu, kas neļauj kvēpiem nosēsties uz krāsns stikla, un jūs ilgi varēsiet baudīt dzīvas, dabīgas krāsas liesmu un daudz retāk vajadzēs tīrīt krāsns stiklu. Iebūvēts deflektors ļaus daudz ilgāk baudīt krāsns siltumu. Izmēri (A x P x G): 1 895xØ 817 mm; Dūmvada diametrs: 200 mm; Svars: 194 kg

Franču čuguna krāsnis Invicta ir ne tikai kvalitatīvas, ar lielisku efektivitāti, bet arī īpaši stilīgas, lielisks dizaineru darba paraugs. Invicta ražo krāsnis kopš 1942. gada, tās ir populāras ne tikai Eiropā, bet arī citos kontinentos. Krāsniņu jauda svārstās no 10 līdz 18 kW, daudzām no viņiem ir sevišķi plašs stikls, lai nodrošinātu lielisku uguns pārredzamību. Stikls ir izturīgs pret karstumu līdz + 780'C. Krāsnis parasti var pasūtīt gan ar standarta krāsota tērauda apdari, gan ar dažādu krāsu keramikas apdari. Invicta krāsnis atbilst Eiropas kvalitātes standartu prasībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.