-25%

INVICTA Orense

€1594,00 €2125,00 -25%
AR PVN

Svars, kg:
192
Augstums, mm:
1000
Dziļums, mm
590
Platums, mm
550
Ražots no
Čuguna
Apsildāmā platība, m2
80
Efektivitātes koef.
0.76
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Francija
Jauda, kW
8

Apraksts

Invicta Orense - čuguna krāsns ar atveramām stikla durvīm. Var būt pilnībā antracīta krāsā vai antracīta krāsā ar hroma detaļām. Plašāku informāciju par citiem variantiem un to cenām, lūdzu, sazinieties ar mājaslapas vadītāju.

Franču čuguna krāsnis Invicta ir ne tikai kvalitatīvas, ar lielisku efektivitāti, bet arī īpaši stilīgas, lielisks dizaineru darba paraugs. Invicta ražo krāsnis kopš 1942. gada, tās ir populāras ne tikai Eiropā, bet arī citos kontinentos. Krāsniņu jauda svārstās no 10 līdz 18 kW, daudzām no viņiem ir sevišķi plašs stikls, lai nodrošinātu lielisku uguns pārredzamību. Stikls ir izturīgs pret karstumu līdz + 780'C. Krāsnis parasti var pasūtīt gan ar standarta krāsota tērauda apdari, gan ar dažādu krāsu keramikas apdari. Invicta krāsnis atbilst Eiropas kvalitātes standartu prasībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.