-20%

INVICYA Moai

€2712,00 €3390,00 -20%
AR PVN

Svars, kg:
240
Augstums, mm:
1439
Dziļums, mm
457
Platums, mm
560
Ražots no
Čuguna
Apsildāmā platība, m2
80
Efektivitātes koef.
0.77
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Francija
Jauda, kW
8

Apraksts

Invicta Moai ir stūra stikls, kas ļaus baudīt skaistāko skatu uz liesmām. Šai krāsnij ir 100mm diametra atvere aukstā gaisa iegūšanai no āra, tāpēc telpā vienmēr būs svaigs gaiss. Krāsns ir sevišķi efektīva, jo tā ir ar dubulto degšanu. Invicta Moai ir ar stikla appūšanu, kas neļauj kvēpiem nosēsties uz krāsns stikla, un jūs ilgi varēsiet baudīt dzīvas, dabīgas krāsas liesmu un daudz retāk vajadzēs tīrīt krāsns stiklu. Iebūvēts deflektors ļaus daudz ilgāk baudīt krāsns siltumu.

Franču čuguna krāsnis Invicta ir ne tikai kvalitatīvas, ar lielisku efektivitāti, bet arī īpaši stilīgas, lielisks dizaineru darba paraugs. Invicta ražo krāsnis kopš 1942. gada, tās ir populāras ne tikai Eiropā, bet arī citos kontinentos. Krāsniņu jauda svārstās no 10 līdz 18 kW, daudzām no viņiem ir sevišķi plašs stikls, lai nodrošinātu lielisku uguns pārredzamību. Stikls ir izturīgs pret karstumu līdz + 780'C. Krāsnis parasti var pasūtīt gan ar standarta krāsota tērauda apdari, gan ar dažādu krāsu keramikas apdari. Invicta krāsnis atbilst Eiropas kvalitātes standartu prasībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.