INVICTA Itaya

€1704,00
AR PVN

Svars, kg:
183.5
Augstums, mm:
846
Dziļums, mm
431
Platums, mm
1051
Ražots no
Čuguna
Apsildāmā platība, m2
120
Efektivitātes koef.
76
Izmantošana
Šildymui
Stikla forma
Taisns
Siltumatdeve
Orinis
Izcelsmes valsts
Francija
Jauda, kW
12

Apraksts

Krāsns Invicta Itaya dizainu veidojis dizaineris B. Dequet. Ekskluzīva stila krāsns radīs ne tikai siltumu, bet arī mājīgumu jūsu mājās. Krāsns Invicta Itaya, kas paredzēta apsildīt telpas līdz 120 m2 platībai. Tā izskatās kā kamīns, tāpēc tas varētu būt kompromisa variants, ja meklējat labu cenas un kvalitātes attiecību. Invicta Itaya krāsnij ir deflektors un stikla appūšana, prasmīgi noslēpts pelnu trauks un rokturis. Dūmvadu var piestiprināt augšpusē vai aizmugurē. Izmēri (A x P x G): 846 x 1 051 x 431 mm; Dūmvada diametrs: 180 mm; Svars: 183,5 kg

Franču čuguna krāsnis Invicta ir ne tikai kvalitatīvas, ar lielisku efektivitāti, bet arī īpaši stilīgas, lielisks dizaineru darba paraugs. Invicta ražo krāsnis kopš 1942. gada, tās ir populāras ne tikai Eiropā, bet arī citos kontinentos. Krāsniņu jauda svārstās no 10 līdz 18 kW, daudzām no viņiem ir sevišķi plašs stikls, lai nodrošinātu lielisku uguns pārredzamību. Stikls ir izturīgs pret karstumu līdz + 780'C. Krāsnis parasti var pasūtīt gan ar standarta krāsota tērauda apdari, gan ar dažādu krāsu keramikas apdari. Invicta krāsnis atbilst Eiropas kvalitātes standartu prasībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.