INVICTA Argos

€2000,00
AR PVN

Svars, kg:
169
Augstums, mm:
1250
Dziļums, mm
439
Platums, mm
351.5
Ražots no
Čuguna
Apsildāmā platība, m2
120
Efektivitātes koef.
0.76
Stikla forma
Taisns
Izcelsmes valsts
Francija
Jauda, kW
12

Apraksts

Invicta Argos - čuguna krāsns ar atveramām stikla durvīm. Apakšā ir vieta, kur glabāt malkas. Krāsns ir sevišķi efektīva, jo tā ir ar dubulto degšanu. Invicta Argos ir ar stikla appūšanu, kas neļauj kvēpiem nosēsties uz krāsns stikla, un jūs ilgi varēsiet baudīt dzīvas, dabīgas krāsas liesmu un daudz retāk vajadzēs tīrīt krāsns stiklu. Iebūvēts deflektors ļaus daudz ilgāk baudīt krāsns siltumu. Izmēri (A x P x G): 1 250 x 531,5 x 439 mm; Dūmvada diametrs: 180 mm; Svars: 169 kg

Franču čuguna krāsnis Invicta ir ne tikai kvalitatīvas, ar lielisku efektivitāti, bet arī īpaši stilīgas, lielisks dizaineru darba paraugs. Invicta ražo krāsnis kopš 1942. gada, tās ir populāras ne tikai Eiropā, bet arī citos kontinentos. Krāsniņu jauda svārstās no 10 līdz 18 kW, daudzām no viņiem ir sevišķi plašs stikls, lai nodrošinātu lielisku uguns pārredzamību. Stikls ir izturīgs pret karstumu līdz + 780'C. Krāsnis parasti var pasūtīt gan ar standarta krāsota tērauda apdari, gan ar dažādu krāsu keramikas apdari. Invicta krāsnis atbilst Eiropas kvalitātes standartu prasībām.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.