-20%

Protech Kruk 20kW bez vadības pults un ventilatora cietā kurināmā katls

€996,00 €1245,00 -20%
AR PVN

Svars, kg:
270
Augstums, mm:
930
Dziļums, mm
1400
Platums, mm
650
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
200
Efektivitātes koef.
71.6
Izcelsmes valsts
Polija
Jauda, kW
20

Apraksts

Tērauda ūdens katls kurināms ar koksni, biomasu, zāģu skaidām un oglēm, tas paredzēts individuālo māju, mazo tirdzniecības un pakalpojumu paviljonu apsildīšanai. Katls pieskaitāms pie zemas temperatūras apkures katlu grupas, kuru temperatūra nepārsniedz 100 ° C. Siltumnesēja maksimālais ekspluatēšanas spiediens 0,2 MPa. Pirms katla uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā rūpīgi jāiepazīstas ar tehnisko dokumentāciju, kas dodas līdzi ar katru katlu. 

ĪPAŠĪBAS:

· Var izmantot dažādus kurināmos - koku, ogles, koksnes zāģskaidas, sienu;
· Tērauda loksnes biezums 6-8 mm;
· Nebaidās no īstermiņa aukstā ūdens šoka - tērauds ir elastīgs un izturīgs pret plaisām;
· Ļoti ietilpīga kurināmā uzlādes kamera;
· Ar ūdeni tiek dzesēti katla degkameras režģi.

KRUK katls ir izgatavots no tērauda, metināts. Apkures katla ūdens apvalks izgatavots no tērauda konstrukciju plāksnes, iekšējais biezums 8 mm, bet ārējais - 6 mm, un katla caurulēm. 

Apakšējā ūdens tilpnes daļā ir degkamera ar restēm. Ārējā ūdens apvalkā no katla priekšpuses uzstādītas iekraušanas durvis, degkameras durvis savienotas ar pelnu durvīm. Augšējā daļā ir tīrīšanas vāks. 

Galvenais KRUK apkures katlu kurināmais ir koksne, biomasa (koksnes atkritumi, salmi, zāģu skaidas, žagari). Turklāt katls ļoti labi dedzina ogles, sijātas, maltās ogles. Kurinot ar akmens oglēm, maltām oglēm, katls nesaglabā visus emisijas parametrus. Siltuma testi ir parādījuši, ka, kurinot ar šo kurināmo, apkures katla darbības siltuma koeficients ir 75 %. 

kruk 20 brezinys.png


*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam.

Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu. 

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.