-5%

KAMEN NG PREMIUM 34 kw cietā kurināmā apkures katls ar ventilatoru un elektronisku kontrolpaneli

€1539,00 €1620,00 -5%
AR PVN

Svars, kg:
410
Augstums, mm:
1420
Dziļums, mm
1060
Platums, mm
610
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
340
Skursteņa diametrs, mm
180
Efektivitātes koef.
84
Izmantošana
Šildymui
Malkas garums, mm
45
Pārvaldes veids
Elektroniskais
Izcelsmes valsts
Polija
Jauda, kW
34

Apraksts

Īpašības:

· Mehāniska katla režģa tīrīšana;
· Piemērots dažādiem kurināmā veidiem;
· Loksnes no 6 – 8 mm katla tērauda (8 mm var pasūtīt papildu);
· Augsts lietderības koeficients, vairāk nekā 82%;
· Liela kurināmā materiāla tvertne;
· Elektroniskā vadības pults ST-81 kontrolē 2 cirkulācijas sūkņus (apkures sistēmu un boileri);
· Elektroniskā vadības pults ST-81 PID kontrolē 2 cirkulācijas sūkņus un dūmu temperatūras sensoru (var iegādāties papildus);
· Siltummainim ir 4 gadu garantija.

KamenNG.jpg

KAMEN NG PREMIUM - cietā kurināmā katls ar divkāršu vertikālu dūmu izvadi, kas nodrošina augstu veiktspēju. Projektēšanas procesā pieņemtie dizaina lēmumi ļāva radīt katlu ar palielinātu sadegšanas kameru, tāpēc atkarībā no izvēlētā katla modeļa, degšanas kamerā var ievietot līdz 45 cm garu malku. Katlu elementi, siltummainis un režģi izgatavoti no 6 mm bieza tērauda (265 GH). Tērauda durvis ir aizzīmogotas ar videi draudzīgu, augstas temperatūras izturīgu blīvējumu. Lai novērstu ievērojamus siltuma zudumus, katls ir izolēts ar minerālvati un pārklāts ar tērauda loksnes pārklājumu. KAMEN NG PREMIUM ir KAMEN NG katla analogs, atšķirība starp šiem katliem ir tāda, ka KAMEN NG PREMIUM katls ir aprīkots ar elektronisko vadības pulti ST-81 un ventilatoru. Atkarībā no jūsu vajadzībām, vadības pults darbojas 4 darbības režīmos: centrālā apkure, boilera prioritāte, paralēlie sūkņi un vasaras režīms.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu.

Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.