KAMEN NG 19 kw cietā kurināmā katls

€940,00
AR PVN

Svars, kg:
285
Augstums, mm:
1130
Dziļums, mm
1010
Platums, mm
550
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
190
Efektivitātes koef.
84
Izmantošana
Šildymui
Pārvaldes veids
Mehāniskais
Izcelsmes valsts
Lenkija
Veids
Kieto kuro
Jauda, kW
19

Apraksts

Īpašības:

· Mehāniska katla režģa tīrīšana;
· Piemērots dažādiem kurināmā veidiem;
· Loksnes no 6 – 8 mm katla tērauda (8 mm var pasūtīt papildu);
· Augsts lietderības koeficients, vairāk nekā 82%;
· Liela kurināmā materiāla tvertne;
· Siltummainim ir 4 gadu garantija.

KamenNG.jpg

KAMEN NG PREMIUM - cietā kurināmā katls ar divkāršu vertikālu dūmu izvadi, kas nodrošina augstu veiktspēju. Projektēšanas procesā pieņemtie dizaina lēmumi ļāva radīt katlu ar palielinātu sadegšanas kameru, tāpēc atkarībā no izvēlētā katla modeļa, degšanas kamerā var ievietot līdz 45 cm garu malku. Katlu elementi, siltummainis un režģi izgatavoti no 6 mm bieza tērauda (265 GH). Tērauda durvis ir aizzīmogotas ar videi draudzīgu, augstas temperatūras izturīgu blīvējumu. Lai novērstu ievērojamus siltuma zudumus, katls ir izolēts ar minerālvati un pārklāts ar tērauda loksnes pārklājumu. KAMEN NG PREMIUM ir KAMEN NG katla analogs, atšķirība starp šiem katliem ir tāda, ka KAMEN NG PREMIUM katls ir aprīkots ar elektronisko vadības pulti ST-81 un ventilatoru. Atkarībā no jūsu vajadzībām, vadības pults darbojas 4 darbības režīmos: centrālā apkure, boilera prioritāte, paralēlie sūkņi un vasaras režīms.

*-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu.

Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.