Elektriskie katli

    -25%
Pieejams
Elektriskie katli

38EL (38kW), Thermona THERM elektriskais katls

Thermona
K4THE-38EL
€1114,00 €1485,00
Viegla kopšana; Augšupejoša jaudas ieslēgšana; Spēja vadīt katlu, izmantojot GNV (attālināto vadību); Minimāls troksnis; mūsdienīgs dizains, displejs; Iespēja izmantot katlu jebkurā vietā, kur ir elektrība; Vide netiek piesārņota;

Elektriskos katlus izmanto vasarnīcās, arhitektūras pieminekļu ēkās, lietojot kā rezerves siltuma avotu vai arī, lai ekonomētu investīcijas apkures iekārtai. Elektriskos katlus izvēlas tad, ja nav iespējas uzstādīt gāzes apkures katlu - nav iespējams ierīkot skursteni, nav gāzes pievada utml., bet vajag ērtu apkuri, neieguldot pārāk daudz līdzekļu. Šos katlus var lietot arī kā rezerves, pievienojot tos cietā kurināmā vai granulu katlu apkures sistēmai. Elektrisko katlu var uzstādīt gan radiatoru sistēmā, gan sildāmo grīdu sistēmā, jo ir iespējams piegādāt zemākas temperatūras siltummaiņu. Ar šādu katlu var karsēt ūdeni, pieslēdzot atsevišķu karstā ūdens sildītāju (boileri).

Partneri

Filtrēt pēc

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.