Granulu krāsniņas

    -20%
Pieejams
Granulu krāsniņas

Granulinė krosnelė Nordica Rosy 5 kW

Nordica
Z4EXT-ROSY
€1519,00 €1899,00
Ypatumai:  • Galima nustatyti norimą temperatūrą bei veikimo galingumą atskirai visoms savaitės dienoms; • Granulių bunkerio talpa 11 kg; • Reguliuojamas galingumas nuo 2,5 iki 5 kW; • Granulių sąnaudos 0,6 - 1,2 kg/val; • Elektros sąnaudos: 60-80 W; • Galimos apdailos spalvos: bordo, antracito, smėlinė.

Meklējat granulu krāsniņu, bet nevarat izlemt, kura jums būtu vislabākā? Mēs varam atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. Granulu krāsniņas - tas ir brīnišķīgs variants telpu apsildīšanai un interjera atjaunošanai. Interneta veikalā "Majam24.lv" varat izvēlēties granulu krāsniņas pēc pieņemamākajiem parametriem, pievilcīgākā dizaina un krāsas. Dažādi granulu krāsniņu ražotāji, kā, piemēram, Astra, Lincar vai Nordica, piedāvā ekskluzīva dizaina krāsniņas, tāpēc katrs pircējs atradīs savai gaumei un prasībām atbilstošu krāsniņu. Veikalā "Namams24" granulu krāsniņas varat iegādāties pēc dažādiem tipiem: bez apdares, ar krāsota tērauda vai keramikas apdari; pēc jaudīguma, no 5 līdz 12 kw, kā arī, pēc cenas, kas sākas no 950 Eur. Granulu krāsniņas var būt arī gaisa apkures - paredzētas vienas istabas apsildīšanai; ar gaisa vadiem - 2 vai 3 istabu apsildīšanai; ar siltumapmaiņu (ūdens apvalku), ko pieslēdz centrālapkurei un ir paredzētas visas mājas apsildīšanai. Dažādu tipu granulu krāsniņas un plašu piedāvājumu par pievilcīgu cenu interneta veikalā "Majam24.lv". Preces varat apskatīt internetā un izvēlēties vislabāko variantu. Pasūtījumus ar kurjeru piegādājam nākamajā darba dienā, bet Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Šauļos, Paņevežā, Alītā vai Utenā preces varat saņemt arī personīgi - tajā pašā darba dienā.

Partneri

Filtrēt pēc

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.