Trīspusējs stikls

    -10%
Pieejams
Trīspusējs stikls

Kamīna kurtuve Kratki Blanka BS3 8kW

Kratki
Z1KRA-BLANKA-BS3
€1340,00 €1489,00
Kurtuve ar sānu stikliem un atveramām durvīm. Kurtuves īpašības: · izgatavots no biezāka tērauda augstākām temperatūrām; · keramikas stikls, kas var izturēt līdz 800°C; · regulējams kāju augstums; · ar deflektoru; · iespējams pieslēgt gaisa ieplūdi citai telpai vai ārpusei, tādā veida neizdegs skābeklis; · degšanas kameras iekšpuse ir izklāta ar...
    -15%
Pieejams
Trīspusējs stikls

Kamīns Kratki NBC/500/500 8kW

Kratki
Z1KRA-NBC8
€2907,00 €3420,00
Tērauda kamīna kapsula KRATKI NBC/500/500 ar trīskāršu paceļamo stiklu. Kapsula NBC ir izgatavota no 4mm bieza Corten tērauda. Iekļauta stikla pretaizsvīšanas sistēma, augšējā gaisa padeve, sekundārā kurināmā sadedzināšana, vermikulīta deflektors, stikls melnā krāsā, iespēja pievienot gaisa plūsmu no ārpuses, plaša izklājuma virsma ar Thermotte plāksnēm.
    -15%
Pieejams
Trīspusējs stikls

Kamīns Kratki NBC/600/400 9kW

Kratki
Z1KRA-NBC9
€2981,00 €3507,00
Tērauda kamīna kapsula KRATKI NBC/600/400 ar trīskāršu paceļamo stiklu. Kapsula NBC ir izgatavota no 4mm bieza Corten tērauda. Iekļauta stikla pretaizsvīšanas sistēma, augšējā gaisa padeve, sekundārā kurināmā sadedzināšana, vermikulīta deflektors, stikls melnā krāsā, iespēja pievienot gaisa plūsmu no ārpuses, plaša izklājuma virsma ar Thermotte plāksnēm.
    -15%
Pieejams
Trīspusējs stikls

Kamīns Kratki NBC/800/400 10kW

Kratki
Z1KRA-NBC10
€3351,00 €3942,00
Tērauda kamīna kapsula KRATKI NBC/800/400 ar trīskāršu paceļamo stiklu. Kapsula NBC ir izgatavota no 4mm bieza Corten tērauda. Iekļauta stikla pretaizsvīšanas sistēma, augšējā gaisa padeve, sekundārā kurināmā sadedzināšana, vermikulīta deflektors, stikls melnā krāsā, iespēja pievienot gaisa plūsmu no ārpuses, plaša izklājuma virsma ar Thermotte plāksnēm.

Kamīnu kapsulas ar ūdens apvalku paredzētas telpu apkurei un ūdens karsēšanai. Šāds apkures risinājums noder, ja mājā nav atsevišķas katlu telpas, to ierīkot būs lētāk nekā uzstādīt tradicionālo cietā kurināmā katlu un parastu kamīnu. Kamīns ar siltumapmaiņu ir laba izvēle, ja ar gaisa vadiem nav iespējams aizsniegt attālākās mājas vietas. Tādā gadījumā, izmantojot šos kamīnus, var vienmērīgi apsildīt visu māju. Taču kamīnā kurināmais sadeg ātrāk nekā katlā, tāpēc ir sarežģīti uzturēt siltumu uz ilgāku laiku, tā efektivitāte ir mazāka nekā moderno katlu - kurināmā patēriņš būs lielāks. Izvēloties šādu kamīnu, uzmanība jāpievērš ne tikai jaudīgumam, bet arī ūdens tilpumam apvalkā - jo tas ir lielāks, jo labāk darbosies sistēma. Vēlams, lai kamīnam būtu avārijas dzesēšanas spirāle, tā palīdzēs novērst kamīna pārkaršanu vai lielāku avāriju. Dažādu tipu kamīnus ar ūdens apvalku par ļoti pievilcīgu cenu varat atrast interneta veikalā "Majam24.lv". Sazinoties ar mūsu konsultantu, varēsiet izvēlēties vislabāko variantu. Pasūtījumus ar kurjeru piegādājam nākamajā darba dienā, bet Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Šauļos un Paņevežā preces varat saņemt arī personīgi - tajā pašā darba dienā. Par precēm varat norēķināties ar pārskaitījumu, skaidrā naudā, saņemot preci, vai ar līzingu.

Partneri

Filtrēt pēc

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.