Produktu saraksts pēc zīmola Harvia

  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Steeltop M60 elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-STEELTOPM60
€252,00 €265,00
Preces apraksts Šī krāsns īpatnība ir tāda, ka tai ir nerūsējoša tērauda atlokāms vāks, kas paredzēts tvaiku atstarošanai. Krāsns piemērota nelielām pirtīm. Apaļas formas, piekarama pie sienas, ar iemontētu vadības paneli. Garantijas termiņš: 2 gadi. .
  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Vega BC90 Steel elektriskā pirts krāsns.

Harvia
P2HAR-VEGABC90STEEL
€275,00 €289,00
Preces apraksts Eleganta krāsns, kas ir ļoti ērta lietošanā. Tērauda krāsa jūsu pirtij sniegs modernu izskatu. Augšpusē iebūvētais vadības panelis ļaus ērti regulēt temperatūru pirtī. Šo krāsni var uzstādīt pietiekami zemu uz sienas, kas nodrošinās, ka siltums būs pietiekami arī apakšējā pirts daļā. Garantijas termiņš: 2 gadi.
  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Sound M90 elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-SOUNDM90
€284,00 €299,00
Preces apraksts Harvia Sound krāsns izceļas ar ļoti pievilcīgu dizainu, komfortu un vienkāršumu lietošanā. Tā ir moderna un uzticama izvēle jūsu pirtij. Krāsns ir izgatavota no īpaši augstas kvalitātes materiāliem. Jūs varat izvēlēties jums tīkamāko un piemērotāko apdari - melnu, baltu, platīna, šampanieša vai klasiskā - nerūsējoša tērauda krāsā. Ar...
  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Sound Rock M90 elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-SOUNDROCKM90
€322,00 €339,00
Preces apraksts Moderna un patīkama krāsns, kuras dizains priecēs acis. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem ar lieliski izstrādātām detaļām. Ar iebūvētu vadības pulti. Piekarams pie sienas. Garantijas termiņš: 2 gadi. .
  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Trendi KIP-80T Varcoope elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-KIP80TVAR
€331,00 €348,00
Preces apraksts Harvia Trendi (KIP) - tradicionāla dizaina pie sienas stiprināma pirts krāsns. Ārējā daļa nokrāsota melnā krāsā. Iebūvēts vadības panelis (termostats un taimeris 4+8h) var būt iemontēts krāsns priekšā, labajā vai kreisajā pusē. Garantijas termiņš: 2 gadi. Ar iebūvētu vadības pulti. Novietojama uz grīdas. Garantijas termiņš: 2 gadi.
  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Cilindro PC90 elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-CILINDROPC90
€379,00 €399,00
Preces apraksts Cilindro HE krāsnis ir paredzētas individuālām, ģimenes pirtīm. Pateicoties savai neparastajai - cilindriskajai formai tiek izmantota nelielās telpās, jo tajā pašā laikā tajā ir daudz akmeņu, kas nodrošina vieglu, ļoti patīkamu garu pirtī. Melna sānu apdare. Krāsns ar iemontētu vadības paneli, iespējams arī modelis bez vadības paneļa,...
  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Quatro QR90 elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-QUATROQR90
€385,00 €405,00
Preces apraksts Tā ir individuālu, ģimenes piršu krāsns. Kolonas formas krāsnī ir daudz akmeņu. Ūdeni varēsiet ieliet kā krāsns virspusē, tā arī no sāniem un baudīt maigu ar asāku saunas garu. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Izgatavota no cinkota skārda, ar iemontētu vadības paneli. Novietojama uz grīdas. Garantijas termiņš: 2 gadi.
  -10%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Figaro 9 elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-FIGARO9
€490,00 €545,00
Preces apraksts Harvia Figaro krāsns - tā ir jauna pieredze saunā. Šajā krāsnī ir tradicionālie materiāli - tērauds un akmens apvienojas ar jaunā un modernā veidā. Akmeņu daudzums šajā krāsnī var sasniegt līdz 90 kg, un tas garantē mitru, ļoti patīkamu garu pirtī. Akmens ir ievietos no apakšas līdz pat augšai, uz tiem var viegli uzliet ūdeni - tvaiki...
  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Topclass Combi KV90SE elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-COMBIKV90SE
€759,00 €799,00
Preces apraksts Stiprināma pie sienas, apvienota ar gaisa mitrinātāja krāsni. Paredzēta tiem, kam patīk dažādi pirts varianti - tradicionālā somu pirts, garu vai zāļu, smaržu pirts. Krāsns ir izgatavota no augstākās kvalitātes tērauda, ūdens tvertnes tilpums - 5 litri, sildītājam ir speciāli tilpumi, kas paredzēti smaržu ieliešanai. Vadības paneli...
  -5%
Pieejams
Elektriskās krāsniņas

HARVIA Legend PO11 elektriskā pirts krāsns

Harvia
P2HAR-LEGENDPO11
€835,00 €879,00
Preces apraksts HARVIA LEGEND - krāsns ar īpaši lielu akmeņu daudzumu, kas sniedz īpaši daudz gara. Tā labi uzkrāj siltumu un ir paredzēta publiskai lietošanai un lielām privātām pirtīm, novietojama uz grīdas. Ārējais rāmis - melns metāls. Vadības paneli nepieciešams iegādāties atsevišķi. Novietojama uz grīdas. Garantijas termiņš: 2 gadi.

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.