-7%

KAMEN MULTI PLUS 14 kw cietā kurināmā granulu katls ar elektronisko kontrolpaneli.

€2297,00 €2470,00 -7%
AR PVN

Svars, kg:
490
Augstums, mm:
1690
Dziļums, mm
720
Platums, mm
1055
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
130
Efektivitātes koef.
85
Izcelsmes valsts
Lenkija

Apraksts

Īpašības: · Katlam ir papildus cauruļveida siltummainis;· Vienkārša pārvaldība;· Vienkārša katla tīrīšana;· Kompakts;· Siltummainisi ir izgatavots no 6 mm bieza katla tērauda;· Neiestrēdzošs deglis;· Elektroniska aizsardzība pret degvielas tvertnes aizdegšanos;· Kluss ventilators;· Liela tilpuma kurināmā tvertne;· Kurināmā tvertni var uzstādīt kreisajā vai labajā pusē;· Iebūvēts elektroniskais kontrolpanelis ST-480, kas pārvalda 4 cirkulācijas sūkņus (apkure, silto grīdu sistēma, boileris, karstā ūdens un maisītāja vārstu servopiedziņa), iespējams pieslēgt istabas temperatūras regulatoru;· Katlam ir divas degšanas kameras;· Katlam ir trīskārša dūmu novadīšana;· Cauruļveida siltummainis ir izgatavots no 8 mm bieza katla tērauda;· Apkures katls atbilst vides aizsardzības standartiem;· Katla efektivitāte 86 %;· Iespējams ieprogrammēt uz nedēļu;· Siltummainis ir izgatavots no 256 GH katla tērauda;· Garantija siltummainim ir līdz 5 gadiem.
Granulu katls KAMEN MULTI PLUS ir no augstu katlu sērijas. Kamen multi plus katla sistēmai ir trīskārša horizontāla dūmu novadīšana, tāpēc tiek labāk uzņemts kurinot izplatītais siltums. Šī veida KAMEN modelim ir divas degšanas kameras, no kurām apakšējā ir ar automātisko kurināmā padevi, bet augšējā - ar cauruļveida siltummaini, kas ir paredzēts cietajam kurināmajam: oglēm, malkām, briketēm. Cauruļveida siltummainis ir izgatavots no 8 mm bieza katla tērauda. Siltajā sezonā katlu var izmantot tikai ūdens karsēšanai. Šim katlam kurināmā tvertne var būt gan labajā, gan kreisajā pusē. Katla siltummaiņa biezums ir 6 mm, tas ir izgatavots no 265 GH katla tērauda, izolēts ar minerālvati un ar pulverkrāsu nokrāsotu tērauda loksni. Lai nodrošinātu apkures katla kvalitāti un ilgmūžību, ražošanā ir izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli un izturīgumu nodrošinoši konstrukcijas elementi. Projektēšanas laikā pieņemtie modernie risinājumi ļauj vienkāršot apkures katla apkopi - kurināmā papildināšana un konvekcijas kanālu tīrīšana. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.