-9%

Granulu katls HKS Lazar Smartfire 11

HKS Lazar
€2912,00 €3200,00 -9%
AR PVN

Augstums, mm:
1620
Dziļums, mm
925
Platums, mm
570
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
110
Efektivitātes koef.
1
91
Izcelsmes valsts
Lenkija
Jauda, kW
2

Apraksts

SmartFire 11 katla funkcijas: · vienkāršots un samazināts katla aprīkojums mehāniski darbināmu tīklu dēļ; · piemērots katlu mājām, nelielu izmēru dēļ; · katls ir ar hidraulisku vienību, tāpēc ir vienkāršākais stiprinājums; vienlaicīgi apkures katls tiek aizsargāts no aukstā ūdens, kas atgriežas sistēmas ūdenī; · katlu kontrolē ar skārienekrānu, kas ātri un viegli pielāgos katla iestatījumus atbilstoši jūsu vajadzībām; · deglis izgatavots no nerūsējoša tērauda, jo iekšējo sienu biezums - 8 mm; · kad strāvas padeves spriegums tiek pazaudēts un, kad tas iedarbojas, izmēra dūmu temperatūru. Ja temperatūra ir pārāk zema, kurināmais tiek noņemts un tiek aizdedzināta jauna kurināmā porcija. Tas novērš gāzes eksplozijas uzkrāšanos; · augstas efektivitātes koeficientu atbalsta automātiska siltummaiņas un degļa attīrīšana - jo mazāk piesārņojumu uz sienām, jo labāk veidojas siltums; · ar aizsardzību no liesmas, kas nonāk kurināmā tvertnē; · var pievienot moduli, kas katla aizdedzi vadīs internetā (mobilajā tālrunī, datorā vai planšetē); · jaudas robežas: 3.0-10, 2kW; · 130 litru kurināmā rezerve. Vadības darbība: savienojuma shēmas paraugs:
Kompaktu mērījumu un moderna dizaina augstas efektivitātes granulu katls. Katls ir sertificēts neatkarīgajā institūtā, atbilst 5 efektivitātes klasei. Augstu darba efektivitāti un zemas emisijas garantē vieta Vācijas BAFA sarakstā, kas garantē, ka katli atbilst augstākajiem ekoloģijas, enerģētikas un konstrukcijas standartiem. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.