-7%

Granulu katls KAMEN PELLET KOMPAKT LUX 25kW

€3292,00 €3540,00 -7%
AR PVN

Svars, kg:
535
Augstums, mm:
1240
Dziļums, mm
975
Platums, mm
1420
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
250
Efektivitātes koef.
92.7
Izcelsmes valsts
Lenkija

Apraksts

Īpašības: · apkures katla korpuss ir izgatavots no 6 mm biezas tērauda loksnes; horizontāls dūmvads. nerūsējošā tērauda deglis;Katlu ražošanā ir izmantotas jaunākās tehnoloģijas, tādēļ apkope aprobežojas ar kurināmā papildināšanu ik pēc 3-7 dienām, pelnu kastes un konvekcijas kanālu tīrīšanu. Kurināmā padeves bunkurs var būt labajā vai kreisajā pusē (jānorāda, pasūtot); · augsta apkures katla efektivitāte - sasniedz līdz 92.7 %; · vasarā var pārslēgties tikai uz ūdens sildīšanu un nesildīt iekštelpas.· moderns un ērti lietojams kontrolpanelis, kas kontrolē maisītāja vārstu, servopiedziņu un 4 polu kontūru; · kluss ventilators; · regulējama skursteņa vilkme; · regulējams kāju augstums ļauj pielāgoties nelīdzenai grīdai· galvenais kurināmais - kokskaidu granulas; · granulu bunkura izmērs: 300 g (180 kg) · Granulu bunkuru var uzstādīt labajā vai kreisajā pusē; · komplektā: kontrolpanelis ST 976, deglis, pelnu kaste, tīrīšanas piederumi · garantija: siltummainim - līdz 6 gadiem; deglim - līdz 5 gadiem, kontrolpanelim un maināmajām daļām - 2 gadi.

Kamen Pellet Kompakt Lux granulu katli ir ar automatizētu degli, kas ir pielāgots kokskaidu granulu kurināšanai.  Kompakto izmēru dēļ piemērots mazas platības katlu telpām. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.