-7%

Granulu katls KAMEN PELLET Plus 70 kW

€5785,00 €6220,00 -7%
AR PVN

Svars, kg:
800
Augstums, mm:
Dziļums, mm
920
Platums, mm
1650
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
700
Efektivitātes koef.
90
Izcelsmes valsts
Lenkija

Apraksts

Īpašības: · apkures katla korpuss ir izgatavots no 6 mm bieza tērauda; dūmus novada horizontāli, tērauda durvis ir izolētas ar bioloģisku materiālu, kas ir izturīgs pret augstu temperatūru; · elektroniskā vadības sistēma ar plašu funkciju klāstu. temperatūru var regulēt saskaņā ar istabas termostatu un sensoru rādītājiem; · kontrolpanelis rāda datus par centrālās apkures sistēmu, ūdens sildītāju, cirkulācijas sūkni, kontrolē silto grīdu apkuri, cirkulāciju un servopiedziņu; · vasarā var pārslēgties tikai uz karsto ūdeni un nesildīt iekštelpas; · Šie parametri tiek saglabāti. Ja gadās elektrības pārrāvums, katls turpina darboties; · Jūs varat pasūtīt durvis, kas veras uz otru pusi; · deglim ir «Full Clean» funkcija - papildus automātiska pelnu notīrīšana ar mehāniskiem līdzekļiem. automātiska kurināmā padeves sistēma; · galvenais kurināmā veids -kokskaidu granulas, graudi, malkas, briketes; · bunkura granulu izmērs: 600 g (450 kg) · Granulu bunkuru var uzstādīt labajā vai kreisajā pusē; · Automātiska degļa iedegšana un izslēgšana, pelnu notīrīšana, komplektā: ST-976, deglis «Comfort», degvielas padeves caurule, tīrīšanas piederumi, ārējie datu sensori; · garantija: siltummainim - līdz 6 gadiem; deglim-līdz 5 gadiem, elektroniskajam kontrolpanelim un maināmajām detaļām-2 gadi; · Turklāt jūs varat pasūtīt vertikālu dūmvadu.
Kamen Pellet Plus katls - viens no kompaktākajiem granulu katliem. Tā konstrukcijā izmantoti jaunākie tehnoloģiskie risinājumi. Nerūsējošā tērauda deglis piemērots kokskaidu granulu un graudu kurināšanai. Horizontāls dūmvads ļauj apkures katlam sasniegt 90% efektivitāti. Deglis tiek pārvaldīts automātiski - pazeminoties telpas temperatūrai, tas ieslēdzas automātiski, savukārt, sasniedzot vēlamo temperatūru - izslēdzas. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.