KAMEN PELLET PERFEKT BIO 15kW granulu katls

€2780,00
AR PVN

Svars, kg:
320
Augstums, mm:
1395
Dziļums, mm
1250
Platums, mm
545
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
150
Efektivitātes koef.
91
Izmantošana
Šildymui
Pārvaldes veids
Elektroniskais
Tvertnes tips
Integrēts
Izcelsmes valsts
Lenkija

Apraksts

Īpašības: · apkures katla korpuss ir izgatavots no 6 mm bieza tērauda; dūmus novada horizontāli, tērauda durvis ir izolētas ar bioloģisku materiālu, kas ir izturīgs pret augstu temperatūru; · elektroniskā vadības sistēma ar plašu funkciju klāstu. temperatūru var regulēt saskaņā ar istabas termostatu un sensoru rādītājiem; · kontrolpanelis rāda datus par centrālās apkures sistēmu, ūdens sildītāju, cirkulācijas sūkni, kontrolē silto grīdu apkuri, cirkulāciju un servopiedziņu; · vasarā var pārslēgties tikai uz karsto ūdeni un nesildīt iekštelpas; · Šie parametri tiek saglabāti. Ja gadās elektrības pārrāvums, katls turpina darboties; · Jūs varat pasūtīt durvis, kas veras uz otru pusi; · deglim ir «Full Clean» funkcija - papildus automātiska pelnu notīrīšana ar mehāniskiem līdzekļiem. automātiska kurināmā padeves sistēma; · galvenais kurināmā veids -kokskaidu granulas, graudi, malkas, briketes; · bunkura granulu izmērs: 300 g (200 kg);· garantija: siltummainim ir līdz 6 gadiem.
Kamen Pellet Perfekt Bio katls - viens no kompaktākajiem granulu katliem. Tā konstrukcijā izmantoti jaunākie tehnoloģiskie risinājumi. Nerūsējošā tērauda deglis piemērots kokskaidu granulu un graudu kurināšanai. Horizontāls dūmvads ļauj apkures katlam sasniegt 90% efektivitāti. Kurināmā tvertne ir uzstādīta virs siltummaiņa, tāpēc katlu var ierīkot mazas platības katla telpās. Deglis tiek pārvaldīts automātiski - pazeminoties telpas temperatūrai, tas ieslēdzas automātiski, savukārt, sasniedzot vēlamo temperatūru - izslēdzas. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.