KAMEN PELLET KOMPAKT 15kW granulu katls

€2630,00
AR PVN

Svars, kg:
435
Augstums, mm:
1360
Dziļums, mm
670
Platums, mm
1515
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
150
Efektivitātes koef.
94
Izmantošana
Šildymui
Izcelsmes valsts
Lenkija
Veids
Granulinis
Jauda, kW
15

Apraksts

Īpašības: · apkures katla korpuss ir izgatavots no 6 mm bieza tērauda;· trīskārša horizontāla dūmu novadīšana, tāpēc siltummainis saņem vairāk siltuma;· tērauda durtiņas ir izolētas ar ekoloģisku hermētiķi, kas ir izturīgs pret augstu temperatūru;· elektronisks kontrolpanelis ar plašu funkciju klāstu;· temperatūru var regulēt saskaņā ar istabas termostatu un sensoru rādītājiem;· jaudu var regulēt 4-10kW ietvaros;· automātiska kurināmā padeves sistēma;· galvenais kurināmais - kokskaidu granulas un graudi;· automātiska degļa iedegšana un nodzēšana;· cenā iekļauts: kontrolpanelis ST 976, deglis, kurināmā padeves caurule, tīrīšanas piederumi, āra sensors;· garantija: siltummainim - līdz 6 gadiem; deglim - līdz 5 gadiem; kontrolpanelim un mainīgajām detaļām - 2 gadi. · granulu bunkura izmērs: 300 l (180 kg).
Kamen Pellet Kompakt granulu katlus kurina ar kokskaidu granulām un graudiem. Augstas kvalitātes deglis, kurš, dedzinot kurināmo, neprasa lielu aprūpi.  Deglis deg tikmēr, kamēr tiek sasniegta vēlamā temperatūra. Kad vēlamā temperatūra ir sasniegta, deglis apdziest. Nokrītot telpu temperatūrai, deglis automātiski aizdegas. Apkures katla korpuss ir izgatavots no tērauda (265GH), kas ir izturīgs pret augstu temperatūru un izolēts ar minerālvates slāni. No ārpuses tērauds ir nokrāsots ar pulverkrāsu. Granulu bunkuru var uzstādīt gan labajā, gan kreisajā pusē. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.