-25%

Kondensējošs gāzes katls Protherm Gepard (26,5 kW)

€930,00 €1240,00 -25%
AR PVN

Svars, kg:
31
Augstums, mm:
742
Dziļums, mm
311
Platums, mm
410
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
230
Efektivitātes koef.
3
90
Izcelsmes valsts
Slovakija

Apraksts

Pie sienas stiprināms kondensējošs gāzes katls apkurei. Mājas karsts ūdens ar tūlītējo sagatavošanu. Dūmus novada piespiedu kārtā - caur "turbo" skursteni. Katla īpašības: · regulējama katla apkures jauda: 5,3-19,1kW; katla apkures jauda karstā ūdens sagatavošanai: 5,0-25,2kW; · Kontrolpanelis ar LCD ekrānu;· integrēts A kategorijas cirkulācijas sūknis;· zems trokšņa līmenis ekspluatācijas laikā;· pielāgots sistēmām, kam ir nepieciešama zemāka ūdens temperatūra (piem., siltajām grīdām);· iespēja pievienot jaunās paaudzes "eBus" termoregulatorus;· var pieslēgt saules kolektoru sistēmu;· integrēta apiešanas līnija (by-pass) sargā katlu no pārkaršanas.
Kondensējoši gāzes katli Protherm Gepard Condens telpu apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Katla siltummainis ir izgatavots no alumīnija un silīcija sakausējuma, kas nodrošina izturību un uzticību.  Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.