Pie sienas stiprināms gāzes katls JUNKERSS CeraclassExcellence ZWC28-3MFK E (28,1kW) ar tūlītējo karstā ūdens sagatavošanu

€1291,00
AR PVN

Svars, kg:
8
38
Augstums, mm:
850
Dziļums, mm
370
Platums, mm
400
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
280
Montēšanas veids
Piekarams
Izcelsmes valsts
Vokietija
Veids
Atmosferinis
Jauda, kW
28

Apraksts

Katls ar atvērtu degšanas kameru (dabīga vilce) un plākšņu siltummaiņu. Īpašības: · Apkures un karstā ūdens sagatavošanas jauda - 24kW; · katlu var apvienot ar āra vai iekštelpu temperatūras FX sērijas programmējamiem regulatoriem; · ar Bosch Heatronic III elektronisko vadību; · izmantojot FX sērijas programmējamos kontrolierus, var pieslēgt pie saules sistēmas (saules kolektoriem) gan karstā ūdens sagatavošanai, gan telpu apkurei; · augstākā karstā ūdens sagatavošanas kvalitāte; · konstruktīvs ierīces risinājums nodrošina klusu darbību, tāpēc to var uzstādīt dzīvojamās telpās; · pogu bloķēšana - bloķējot pogas, tiek nodrošināta aizsardzība no nejauši iestatītām sildīšanas ierīces parametru maiņām; · ar ierīci tiek savienoti telpas temperatūras vai āra temperatūras regulatori, kas nodrošina vēlamo temperatūru telpā un samazina gāzes patēriņu; · programmas bloķēšanas funkcija; · tūlītēja karstā ūdens sagatavošana (apsildāma ūdens plūsma) vai karstā ūdens sagatavošanas tvertnes sagatavošana; · modulācijas robežas: 7,3 - 24,0kW; · sezonas telpu apkures enerģijas efektivitāte 77 % (C klase); · ūdens sildīšanas enerģijas efektivitāte 72 % (B klase).
Katls CeraclassExcellence paredzēts maziem dzīvokļiem un nelielām privātmājām (līdz 400 m²) apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Katls ir ar dabīgu vilci, paredzēts katla atjaunošanai un savienošanai ar jau esošo izplūdes gāzu sistēmu, kas izved ārā no telpas degšanas piesārņojumus. Gaiss degšanai iegūst tieši no telpas, kurā tas ir uzstādīts. Katls ir integrēts ar dūmu plūsmas virziena aizsardzību. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.