-20%

Buderus Logamax plus GB172i 14 K (14 kW) karināms gāzes sienas kondensācijas katls

€1236,00 €1545,00 -20%
AR PVN

Svars, kg:
43
Augstums, mm:
840
Dziļums, mm
350
Platums, mm
440
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
140
Efektivitātes koef.
109
Ūdens sagatavošana
Momentānais sildītājs
Montēšanas veids
Piekarams
Izcelsmes valsts
Vokietija
Veids
Kondensacinis
Jauda, kW
14

Apraksts

Gāzes katls Buderus Logamax plus GB172i 14 k paredzēts telpu apkurei un tūlītējai karstā ūdens sagatavošanai.  Apkures katla parametri · siltummainis ir izgatavots no alumīnija - silīcija sakausējuma, kas ir izturīgs pret piesārņojumu; · efektivitātes klase karstā ūdens sagatavošanai un apkurei: A; · inovatīvs dizains - virsma ir izturīga pret skrāpējumiem un viegli tīrāma, spīdīgs titāna stikla; · ar papildus aprīkojumu var kurināt sašķidrināto gāzi;· aprīkots ar 12l izplešanās trauku;· deglis tiek modulēts 1:8 jaudas robežās; · 3-kanālu vārsts pārslēdz apkures režīmu uz karstā ūdens sagatavošanu; · elektroniskais cirkulācijas sūknis taupa elektroenerģiju; · karstais ūdens tiek sagatavots ar ātrumu 11,8 l/min.; · jaudas diapazons: 3,4-14kW.
Inovatīva dizaina katls Buderus Logamax plus GB172i atbilst augstākajiem standartiem par elektroenerģijas patēriņu - mazāk nekā 2 W gaidīšanas režīmā. Plašs modulācijas diapazons - 1:8, tāpēc karstais ūdens, beidzoties apkures sezonai, tiek sagatavots ļoti ekonomiski. Viegla apkope un uzstādīšana - elektriskie savienojumi un siltummainis ir katla priekšā, ērtākai tīrīšanai atveras priekšējais atloks, bet, ja nepieciešams - var noņemt sānu atlokus. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.