-30%

Vaillant ecoTEC plus VU INT III 166 5/5 kondensācijas apkures katls

€1239,00 €1770,00 -30%
AR PVN

Svars, kg:
33.5
Augstums, mm:
720
Dziļums, mm
338
Platums, mm
440
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
180
Ūdens sagatavošana
Iespējams pieslēgt boileri
Montēšanas veids
Piekarams
Izcelsmes valsts
Vokietija
Veids
Kondensacinis
Jauda, kW
18

Apraksts

Īpašības: · dūmi tiek izvadīti piespiedu veidā (caur izplūdes cauruli "turbo"); · komplektā ir modulācijas ventilators, nerūsējošā tērauda siltummainis, savienojuma komplekts; · degļa liesma regulējama 40-100 % robežās - tas samazina gāzes patēriņu un vides piesārņojumu; · iebūvēts karstā ūdens temperatūras sensors un divpakāpju sūknis, kas taupa elektroenerģiju; · enerģijas klase apkurei saskaņā ar ErP direktīvu - A; · jauda tiek modulēta robežās: 3,0 - 14kW.
Ātri un viegli uzstādāmi apkures katli. Galvenie savienojumi ir pieejami no priekšas, tāpēc katlu ir ērti apkalpot. Stāvokļa kontrole ir redzama LCD ekrānā. Kompakts izmērs, tāpēc piemērots mazām katlu telpām. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.