-24%

Vaillant ecoCOMPACT VSC 266/4-5 novietojams kondensācijas apkures katls ar integrētu ūdens sildītāju

€2725,00 €3585,00 -24%
AR PVN

Svars, kg:
135
Augstums, mm:
1880
Dziļums, mm
599
Platums, mm
693
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
260
Efektivitātes koef.
109
Ūdens sagatavošana
Integrēts boileris
Montēšanas veids
Novietojams
Izcelsmes valsts
Vokietija
Veids
Kondensacinis
Jauda, kW
26.3

Apraksts

Apkures katls ar integrētu 150 litru ūdens sildītāju. Apkures katla īpašības: · katls ir aprīkots ar 150 litru karstā ūdens sildītāju, kur ūdens tiek sagatavots slāņos, tāpēc karstā ūdeni var izmantot uzreiz pēc ieslēgšanas; · dūmi tiek novadīti piespiedu veidā (caur izplūdes cauruli "turbo"); · komplektā ir modulācijas ventilators, nerūsējošā tērauda siltummainis, savienojuma komplekts; · degļa liesma tiek regulētā 40-100 % robežās; · iebūvēts karstā ūdens temperatūras sensors un divpakāpju sūknis; · enerģijas klase apkurei un karstā ūdens sagatavošanai saskaņā ar ErP direktīvu - A; · jauda tiek modulēta robežās: 5,7-26, 3kW.
Ātri un viegli uzstādāmi apkures katli. Galvenie savienojumi ir pieejami no priekšas, tāpēc katlu ir ērti apkalpot. Stāvokļa kontrole ir redzama LCD ekrānā. Kompakts izmērs, tāpēc piemērots mazām katlu telpām. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.