BAXI LUNA PLATINUM 1.24 GA 24.7 kW kondensācijas katls

€1916,00
AR PVN

Svars, kg:
34.5
Augstums, mm:
763
Dziļums, mm
345
Platums, mm
450
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
240
Efektivitātes koef.
105.5
Ūdens sagatavošana
Iespējams pieslēgt boileri
Montēšanas veids
Piekarams
Izcelsmes valsts
Italija
Veids
Kondensacinis
Jauda, kW
24.7

Apraksts

Īpašības: · vadīklu var uzstādīt pie sienas. Tā ir plata, ar skaidri redzamu tekstu, ar pagriežamu rokturi, izvēlnes pogām un apgaismojumu; · jauda regulējama 2.4-24kW robežā; · integrēta gāzes pielāgošanas sistēma (GAC) - sadegšana tiek regulēta automātiski, iegūstot augstāko efektivitāti; · aprīkots ar augstas efektivitātes sūkņiem, 3-kanālu vārstu un skaņas izolāciju; · nerūsējoša tērauda pirms maisīšanas deglis; · elektroniski regulējami ventilatora apgriezieni; · automātiska apiešanas funkcija; · integrētā sistēma aizsargā sūkni un pārslēgšanas vārstu no bloķēšanās 24 stundas; · iespējamas korekcijas saskaņā ar āra temperatūru (iegādājoties vides sensoru); · pārvaldāmas vairākas apkures kontūras; · vadības panelī ir istabas temperatūras sensors; · Siltummainis ir aizsargāts ar termostatu, kas pasargā no pārkaršanas; · spiediena slēdzis neļauj katlam darboties, ja ir zems ūdens līmenis (piem., traucēta ūdens apgāde uz katlu); · elektroniskā NTC temperatūras sensora kontrole; · aizsardzība pret sasalšanu; · elektroniskais termometrs; · digitālais spiediena sensors apkures ķēdēm.
Kondensējošie ūdens apkures katli Luna Platinum izceļas ar labām ekspluatācijas īpašībām un vienkāršu un ērtu lietošanu.  Modelētais cirkulācijas sūknis paaugstina katla efektivitāti, plašo modulācijas amplitūdu dēļ (1:10) katls ir retāk jāieslēdz un vēlreiz jāizslēdz. Kompaktais izmērs un klusa darbība - vienkāršo katla montāžas vietas izvēli.  *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.