-10%

BAXI LUNA3 + 240i katls apkurei un karstā ūdens sagatavošanai

€762,00 €847,00 -10%
AR PVN

Svars, kg:
33
Augstums, mm:
760
Dziļums, mm
345
Platums, mm
450
Ražots no
Tērauda
Efektivitātes koef.
91.2
Ūdens sagatavošana
Momentānais sildītājs
Montēšanas veids
Piekarams
Izcelsmes valsts
Italija
Veids
Atmosferinis
Jauda, kW
24

Apraksts

Īpašības: · apkures katls ne tikai silda telpas, bet arī momentā sagatavo sadzīves karsto ūdeni; · sakarā ar plašu modulācijas amplitūdu katls retāk ieslēdzams un izslēdzams; · katls darbojas ar paneli, tam ir LCD ekrāns; · plākšņu siltummainis; · automātiska degšanas kontrole; · jauda regulējama diapazonā 9.3-24kW; · karstā ūdens sagatavošana: līdz 13,7 l/min. · aizsardzība no sasalšanas. Katls ir jāizslēdz, kad tiek konstatēts zems ūdens spiediens; · uzstādīti galvenie komponenti - 8 litru izplešanās trauks, karstā ūdens caurplūdes mērītājs, cirkulācijas sūknis, 3 bāru drošības vārsts.
Karināms gāzes katls LUNA3 + 240i ar atvērtu sadegšanas kameru. *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.