-7%

KAMEN DREMAX PREMIUM 16 kw cietā kurināmā apkures katls ar ventilatoru un elektronisku kontrolpaneli

€1218,00 €1310,00 -7%
AR PVN

Svars, kg:
250
Augstums, mm:
1390
Dziļums, mm
685
Platums, mm
495
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
150
Efektivitātes koef.
84
Izcelsmes valsts
Lenkija

Apraksts

Īpašības: · palielinātajā degšanas kamerā var kurināt līdz pat 40 cm garas malkas; · iebūvētais elektroniskais kontrolpanelis pārvalda centrālapkuri un cirkulācijas sūkņus, iekštelpu termostatu. Var darboties 4 darba režīmos; · dūmvads ir izgatavots 45° grādu leņķī, tāpēc to ir ērtāk piestiprināt skurstenim; · Jūs varat pasūtīt durvis, kas veras uz otru pusi, dūmvada ierīkošanu vertikāli · Kurināmais: malkas, kokskaidu briketes, kūdras briketes, akmeņogles; · cenā iekļauts: tīrīšanas piederumi, elektriskais kontrolpanelis ST-81 ar ventilatoru, mehāniskā pelnu izkustināšana, regulējams katla augstums no 24 līdz 32 mm, dūmvada līkums 45° ar tīrīšanas atveri; · garantija siltummainim - līdz 4 gadiem, el. kontrolpanelim un ventilatoram - 2 gadi.
Kamen Dremax Premium darbojas augšējās degšanas režīmā. Dūmus horizontāli novada divreiz, tāpēc siltummainim tiek nodots vairāk siltuma. Gaisa padevi degšanai regulē, izmantojot vilkmes regulatoru (jāpasūta atsevišķi).  Siltummainis un ūdens režģis izgatavoti no 6 mm bieza katlu tērauda, kas ir izturīgs pret augstu temperatūru. Apkures katls ir izolēts ar minerālvates slāni. Tērauda skārds no ārpuses krāsots ar pulverkrāsu.  Kustīgo čuguna restīšu rokturi var uzstādīt labajā vai kreisajā pusē. -Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.