-15%

Cietā kurināmā katls „Kalvis“ 2-16 N, 16kW

€1275,00 €1500,00 -15%
AR PVN

Svars, kg:
360
Augstums, mm:
1170
Dziļums, mm
1154
Platums, mm
619
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
160
Efektivitātes koef.
82.00
Izcelsmes valsts
Lietuva
Jauda, kW
16

Apraksts

Katla korpuss, metināts no tērauda loksnēm, ir ūdens dobumi, kuros ūdens tiek uzsildīts. Korpusa iekšējās daļas sienu biezums 6 mm, ārējās daļas - 3mm. Katla ārpuse ir pārklāta ar dekoratīvu termoizolējušo paneli. Katla priekšējā daļā ir vilces regulators, kas vada gaisa plūsmas vārstu, termomanometrs, durvis kurināšanai, aiz kurām ir čuguna durvis. Kurināmā iekraušanas kamera ir aizverama ar durvīm. Korpusa iekšpusē ir ierīkots iekurināšanas vārsts, kas atver ceļu dūmiem tieši uz kamīnu, tiek lietots, iekurinot katlu ar papildus iekrauto kurināmo. Degšanai nepieciešamais gaiss, plūst caur čuguna režģiem un sekundārām gaisa atverēm. Kurināmajā un sekundārās degšanas kamerā ir šamota ķieģeļi, kas iztur augstu degšanas temperatūru. No augšas ir kurināmā iekraušanas vāks un ar noņemamiem dekoratīviem vairogiem, katla iekšējās virsmas tīrīšanai. Katla sānos ir sekundārās gaisa regulēšanas atveres. Katla aizmugurējā daļā ir ūdens novadīšanas izeja, izplūstošai un ieplūstošai ūdens novadīšanai, skurstenis ar vilces regulatora vārstu. Katla sāna sienā, zem dekoratīvā vāka, ir ievietota izeja, kas paredzēta katla dzesēšanas spoles montāžai. Kalvis 212 kurināmā tvertnē ir iestatītas divi viegli pagriežami šamota ķieģeļi (80x70x50 mm). Pateicoties mazai kamīna vilcei, var palielināt atveri uz sadegšanas kameru, paceļot kustīgu kurināmās tvertnes rokturi un pagriežot ķieģeļus 80 mm augstumā. Katla Kalvis-2-16 siltummaiņā uzkarināti turbulizatori uzlabo siltuma noņemšanu. Nepietiekamas kamīna vilces gadījumā, turbulizatorus ir ieteicams izņemt. Kalvis-2-16(10) kurināmā tvertnē ir iebūvēts, viegli izņemams šamota ķieģelis. To var nomainīt uz ķieģeli bez „izgriešanas“, tādā gadījumā mainās katla jauda no 16 kW uz 10 kW. Tajā pašā laikā kurināmā degšanas laiks tiek pagarināts.Priekšrocības: Augstas veiktspējas koeficients; Liela kurināmā iekraušana; Efektīva kurināmā izmantošana; Var apvienot ar avārijas spoli; Var apvienot ar elektriskās sildīšanas elementiem; Korpusa sienu biezums - 6 mm; Mazs gaisa piesārņojums; Pārvietojamie čuguna režģi; Ērta lietošana; Kurināmais tiek iekrauts no priekšas vai augšpuses.
Cietā kurināmā apakšējās dedzināšanas centrālās apkures katls Kalvis-2-16, 16kW *-Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.