-7%

KAMEN DREMAX PELLET PLUS 20 kw cietā kurināmā katls

€2734,00 €2940,00 -7%
AR PVN

Svars, kg:
295
Augstums, mm:
1295
Dziļums, mm
820
Platums, mm
1100
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
180
Efektivitātes koef.
88
Izcelsmes valsts
Lenkija

Apraksts

Īpašības: · apkures katla korpuss ir izgatavots no 6 mm bieza tērauda; · palielinātajā degšanas kamerā var kurināt līdz pat 40 cm garas malkas; · dūmvads ir 45° grādu leņķī, tāpēc to ir ērti piestiprināt skurstenim; · Granulu deglis ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. Tam ir «Full Clean» funkcija - papildus automātiska pelnu iztīrīšana ar mehāniskiem līdzekļiem· vasarā var karsēt ūdeni, nesildot telpas;· vasarā var karsēt ūdeni, nesildot iekštelpas; · moderns un ērti lietojams kontrolpanelis, kas pārvalda maisītāja vārstu, servopiedziņu, 4-kontūras; · kluss un uzticams ventilators;· regulējama skursteņa vilkme; · temperatūra regulējama pēc telpas termostata un āra sensora rādītājiem;· granulu bunkura izmērs: 300 g (180 kg) · Kurināmais: malkas, kokskaidu granulas, kokskaidu briketes, kūdras briketes, akmeņogles; · cenā iekļauts: tīrīšanas piederumi, mehāniskā pelnu izkustināšana, regulējamas kājas - no 24 līdz 32 mm, dūmvada līkums 45° ar tīrīšanas atveri, kontrolpanelis ST 976, deglis, kurināmā padeves mehānisms, āra sensors.
Kamen Dremax Pellet Plus var kurināt gan ar cieto kurināmo, gan ar granulām. Kurinot ar malkām, katls darbojas augšējās degšanas režīmā. Dūmus horizontāli novada divreiz, tāpēc siltummainim tiek nodots vairāk siltuma. Gaisa padevi degšanai regulē, izmantojot vilkmes regulatoru (jāpasūta atsevišķi). Nerūsējošā tērauda deglis piemērots kokskaidu granulu un graudu kurināšanai. Deglis tiek pārvaldīts automātiski - pazeminoties telpas temperatūrai, tas ieslēdzas automātiski, savukārt, sasniedzot vēlamo temperatūru - izslēdzas. Siltummainis un ūdens režģis izgatavoti no 6 mm bieza katlu tērauda, kas ir izturīgs pret augstu temperatūru. Apkures katls ir izolēts ar minerālvates slāni. Tērauda skārds no ārpuses krāsots ar pulverkrāsu.  Kustīgo čuguna restīšu rokturi var uzstādīt labajā vai kreisajā pusē. -Pārdodamo preču attēli var neatbilst reālajam preču izskatam. Mēs piedāvājam plašu preču klāstu katra vajadzībām. Pieejamās preces piegādājam uz Jums ērtāko vietu. Par pieejamajiem atlikumiem noliktavā jautājiet zvanot vai rakstot uz e-pastu.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.