-7%

Kamen DREMAX 26kW

€1125,00 €1210,00 -7%
AR PVN

Svars, kg:
340
Augstums, mm:
1375
Dziļums, mm
820
Platums, mm
540
Ražots no
Tērauda
Apsildāmā platība, m2
260
Efektivitātes koef.
84
Izmantošana
Šildymui
Pārvaldes veids
Mehāniskais
Izcelsmes valsts
Lenkija
Veids
Kieto kuro
Jauda, kW
26

Apraksts

Priekšrocības:

  • Katla siltummainim nodrošināta garantija līdz 4 gadiem ;*
  • Mehāniskā katla restes tīrīšana;
  • Liela kurināmā izvēle;
  • Izmantojamais kurināmais materiāls: ogles, malka, kūdras briketes, kokskaidu briketes;
  • Siltummainis izgatavots no 6 - 7 мм katlu tērauda;
  • Efektivitāte (vairāk par 84%);
  • Liela sadegšanas kamera (līdz 65 см);
  • Elektriskais kontrolieris vada divus sūkņus, ventilatoru, istabas temperatūras regulatoru (istabas temperatūras regulatoru jāpērk papildus);

Katlam „Kamen Dremax” ir jauna konstrukcija ar horizontālu siltummaini katla augšdaļā, palielinātas kurināmā ielādes durvis un ļoti liela sadegšanas kamera, kas paredzēta sausu, garu malkas pagaļu sadedzināšanai ( līdz 65 cm garumā).

Katls nav energoatkarīgs un darbojas bez automātikas. Apakšējās durvīs iemontēts vārsts gaisa padevei, kuru var regulēt ar roku vai ar vilkmes regulatoru, bez elektroenerģijas pielietošanas. Liela šī katla priekšrocība ir tā, ka katlā ir paredzēti ventilācijas kanāli, lai varētu pieslēgt papildus ventilatoru un strādāt ar temperatūras kontrolieri.

„Kamen Dremax” katliem ir pārbaudīta konstrukcija ar dubultu horizontālu gāzu lauzienu. Katla korpuss ir izgatavots no katlu tērauda Nr.265 GH 6 mm biezumā un izolēts ar nedegošu minerālvati.

Papildus ūdens restei un bezšuvju caurulēm, kuras ir 7 mm biezumā, „Kamen Dremax” ir paredzētas vienkārši ar sviras palīdzību  paceļamas čuguna restes, ka palīdz novadīt pelnus .

Šī katla konstrukcijas priekšrocība ir izplūdes dūmgāzu izvadīšana 45 grādu leņķī, kas padara šo katlu mazāk prasīgu vilkmei. Tas ir ļoti ērts ievietošanai katlumājā.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, spiediet "Piekrītu" un turpiniet izmantot mājas lapu. Sīkdatņu izmantošanas noteikumus atradīsiet šeit.